Джерело
Макс читає?! | Прочитав 150с. і мене починає (точніше продовжує) дратувати головна ге...
942 Охват/переглядів
2026-04-10 21:45
Повідомлення №4456
Прочитав 150с. і мене починає (точніше продовжує) дратувати головна героїня Сідні1)Почалося все із невдалого побачення з якого вона не може просто піти (чому???) а чекає дзвінка подруги, йде в туалет щоб втекти через вікно (спойлер - його там нема) Ну серйозно? Хтось так ще робить? Це вже не перше її побачення, і в сучасному світі легко можна сказати «сорі папа»Але те що сталося далі… Таку тупість ще треба пошукати. Це трохи спойлерно тому на ваш розсуд2)Коли вона поверталася додому до неї пристав чоловік. Інший красивий брюнет, який проходив біля будинку, рятує дівчину. Вона одразу відчула «блискавку» і ніби закохалася, але він не попросив номер тому на цьому конець Найкращу подругу Сідні вбивають жорстоко розчленивши. Є підозра що це таємничий хлопець з яким вона зустрічалася і який працює лікаремЗа деякий час вона знову зустрічає того брюнета, він запрошує її на вечерю та каже що працює ЛІКАРЕМ. І саме його вона бачила біля будинку подруги.Скласти 2+2 можна? Ну як? Як можна так тупити?