Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Black.Water.Division
Додано 14 лип 2024

Black.Water.Division

@Black_water_division
Кількість підписників: 1 061
Фото: 462
Відео: 193
Посилання: 628
Джерело

Black.Water.Division | ​​Війна, це не щось абстрактне чи нереальне, це смерті, кров, біль, пі...

Логотип телеграм спільноти - Black.Water.Division Black.Water.Division @Black_water_division
833 Охват/переглядів 2025-05-15 18:16 Повідомлення №1459
​​Війна, це не щось абстрактне чи нереальне, це смерті, кров, біль, піт та горе. Кожної хвилини вона несе тільки розруху та смерті. Кожен день є випробуванням для тих хто зі зброєю у руках боронить Україну. На жаль для декого війна це тоталізатор, видовище за яким цікаво спостерігати, це люди які знаходять за сотні,тисячі кілометрів від війни. Вони висловлюють занепокоєння, вони висловлюють стурбованість, проголошують з трибун гарні промови, дають гучні обіцянки, а потім крадькома подалі від обʼєктивів камер спостерігають, і роблять прогнози. Війна-це безумовне зло, будь який організатор війни це злодій. Тут все просто є біле є чорне, є добро а є зло. І чим довше люди у високих чинах будуть спостерігати, тим більше ця пухлина розростатиметься. Кривавий диктатор по вуха вже у крові, його треба зупиняти не вмовляннями та гучними промовами, а реальними діями, реальною допомогою. Якщо ці всі «притворні» ігри будуть продовжуватись війна триватиме. Цивілізований світ має зараз реальний шанс показати що таке згуртованість, що таке взаємодопомога та підтримка, але для цього потрібно зняти рожеві окуляри, відкинути гучні промови і почати діяти. Хворобу треба лікувати, а не заліковувати її наслідки. Війна-це зло, а зло не повинно панувати над усім світом.