Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Адаптивне життя з Бікмаєвим
Додано 14 лип 2024

Адаптивне життя з Бікмаєвим

@BikmaevYoga
Кількість підписників: 13 677
Фото: 104
Відео: 380
Посилання: 556
Опис:
Тут ви знайдете для себе не тільки вправи котрі покращать ваш стан здоровʼя, а ще наукові статті, котрі змінять Ваше життя. Запис : @bikmaev_d Співпраця:
Джерело

Адаптивне життя з Бікмаєвим | Мої травми, котрі не описав, бо вважаю їх не епічними:1. Геморой. Прич...

Логотип телеграм спільноти - Адаптивне життя з Бікмаєвим Адаптивне життя з Бікмаєвим @BikmaevYoga
2 260 Охват/переглядів 2025-12-19 06:53 Повідомлення №926
Мої травми, котрі не описав, бо вважаю їх не епічними:1. Геморой. Причина: робота з важкою вагою. 2011 рік. Тоді я рванув поперек вперше в житті присідаючи 180кг 12 підходів по 4 рази. Одразу кажу: проблеми з попереком можуть викликати і геморой, і варикоз на ногах (у мене зʼявився справа на нозі). Наслідок: операція у 2011 році.2. Варикоз. Причина та ж сама. Наслідок: операція у 2024 році3. 2 переломи носу у 1997 та 1998. Удар ноги спочатку зліва, потім справа.4. Переломи вух. Тому вони у мене як вата крутяться у різні боки бо хрящ в кашу. Не завжди вуха наливаються кровʼю від переломів вух.5. Багато вивихів та хлистових травм. Настільки багато що неможливо порахувати. 6. Багато ріжучих травм та травм очей. Працював як помічник інженера на монтажах та будівництві. Одного разу диском від болгарки порізав собі руку, інший раз майже між бровей диск по дереву впердолив, падав з лісів з висоти 5м (це було епічно), в очі залітало багато чого.7. Отруєння з реанімацією (3 рочки)8. Випав з машини 2 рази (1 рік і 2 роки). Причина: двері машини не закривалися в таксі і на повороті вилетів.9. Аварія коли мені було 4 рочки. Білорусь. Причина: бухий батя з другом за кермом, мене посадили на коліна з переду. Влетіли взимку в дерево в лісі. Покинули місце аварії і всю ніч через ліс йшли до дому. Наслідок: перелом носу.10. Пару разів майже застрелили. (Пощастило просто жесть)Ну якось такий реабілітолог виходить у вас тепер блогер