Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Без Гальм
Додано 06 гру 2025

Без Гальм

@BezGalmF1
Кількість підписників: 2 273
Фото: 6,650
Відео: 403
Посилання: 5,370
Опис:
Симфонія Формули-1 без гальм! Новини, аналітика та цікавинки зі світу F1! Наші відео на YouTube - bit.ly/3vXScHI Можливості нам віддячити - bit.ly/48XB83e З питань співпраці - @BezGalm2024 Takefluence
Джерело

Без Гальм | Підсумуємо ADAC 24h Nürburgring QualifiersНа відміну від учора, гонка ...

Логотип телеграм спільноти - Без Гальм Без Гальм @BezGalmF1
716 Охват/переглядів 2026-04-19 15:34 Повідомлення №10834
Підсумуємо ADAC 24h Nürburgring QualifiersНа відміну від учора, гонка пройшла спокійно. Але для Mercedes-AMG Team Verstappen Racing стала крахом. Екіпаж №3 Mercedes-AMG Team Verstappen Racing фінішував на 39 позиції в загальному заліку. Неприємність сьогодні, але немає впливу на майбутнє з огляду на плани Макса Ферстаппена та команди. Все ж візьме участь в ADAC 24h Nürburgring у травні.І трішки деталей. Команда кваліфікувалася на 5 позиції, Макс її не утримав і перемістився на 6 позицію. Згодом вивів команду в лідери. Але через півтори години був змушений достроково заїхати в бокси. Машина мала проблеми з передньою частиною. Ремонт тривав майже пів години. І цього виявилося достатньо, щоб забути про перемогу сьогодні. Звісно ж, не варто скидати з рахунків Лукаса Ауера. Пілот провів неймовірну роботу, щоб хоч якось виправити ситуацію. Частково йому це вдалося. Але найбільша цінність для команди – тести та збір даних на майбутнє. Гонку ADAC RAVENOL 24H Nürburgring заплановано на 14 - 17 травня.