Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Без Гальм
Додано 06 гру 2025

Без Гальм

@BezGalmF1
Кількість підписників: 2 273
Фото: 6,650
Відео: 403
Посилання: 5,370
Опис:
Симфонія Формули-1 без гальм! Новини, аналітика та цікавинки зі світу F1! Наші відео на YouTube - bit.ly/3vXScHI Можливості нам віддячити - bit.ly/48XB83e З питань співпраці - @BezGalm2024 Takefluence
Джерело

Без Гальм | У McLaren прокоментували кваліфікаціюНорріс:Думаю, що зараз ми саме на...

Логотип телеграм спільноти - Без Гальм Без Гальм @BezGalmF1
527 Охват/переглядів 2026-03-14 10:16 Повідомлення №10497
У McLaren прокоментували кваліфікаціюНорріс:Думаю, що зараз ми саме на тих позиціях, на яких і повинні бути. При цьому схоже, що Ferrari не так сильно нас випереджають, і завтра постараємося з ними поборотися. Але сьогодні перевага на їхньому боці, це однозначно, і поки що нам не виходить їх наздогнати. Але ми таки постараємося Піастрі: Думаю, це максимум, чого можна було досягти. Загалом, я більш-менш задоволений підсумками кваліфікації – гадаю, приблизно на цих позиціях ми й маємо бути. Хоча у фінальній сесії нам вдалося підібратися до лідерів трохи ближче, все-таки роботи ще дуже багато. У завтрашній гонці треба постаратися добре стартувати, якщо вийде. Це першочергове завдання, а там подивимося, як будуть працювати шини. Гадаю, у спринті робота гума стала важливим фактором, але ще важливіше досягти потрібного темпу. Подивимося, на який темп ми будемо здатні завтра, і якщо зчеплення буде на нормальному рівні, то, можливо, ми матимемо шанс поборотися з хлопцями, які стартують попереду нас ДжерелоTelegram l YouTube