Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Берестинська громада
Додано 06 січ 2025

Берестинська громада

@BerestynskaHromada
Кількість підписників: 11 720
Фото: 6,460
Відео: 427
Посилання: 290
Опис:
Телеграм-канал голови Берестинської громади Світлани Миколаївни Кривенко

👥 Кількість підписників

11 720
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: -25
Середній/Місяць:: +45

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 883
Середній/День:: 4,340
Середній/Тиждень:: 3,956
ERR: 33.13%

📊 Кількість повідомлень на день

3.2
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4
Середнє за день: 3.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні у Центрі розвитку громади відбулися громадські слухання на тему: «Обговорення проєкту Програми фінансової підтримки Комунального закладу охорони здоров’я «Берестинський медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради на 2026–2028 роки».Учасники обговорення наголосили на важливій ролі коледжу у підготовці медичних кадрів та розвитку системи охорони здоров’я громади. Особливу увагу приділили професійності викладацького колективу, а також внеску випускників закладу, які сьогодні працюють у медичних установах громади та далеко за її межами.Берестинський міський голова Світлана Кривенко підкреслила важливість підтримки навчального закладу:«Медичний коледж — це місце, де формуються майбутні фахівці, від яких залежить здоров’я та життя людей. Ми вдячні колективу коледжу за щоденну працю, професіоналізм і відданість своїй справі. Цей крок — внесок у майбутнє нашої громади».За результатами громадських слухань проєкт Програми рекомендовано до розгляду на засіданні сесії Берестинської міської ради.
Відбулося обговорення результатів напрацювань фокус-групи щодо нової редакції цільової Програми поводження з безпритульними тваринами за участі експертів МОМ.Під час зустрічі учасники представили напрацьовані пропозиції та спільно з експертами детально їх проаналізували. Основну увагу було зосереджено на вдосконаленні алгоритму дій у випадках виявлення безпритульних тварин, ролі опікунів, а також ефективній взаємодії між органами місцевого самоврядування, ветеринарними службами, волонтерами та жителями громади.Окремо обговорили ключові виклики, з якими стикається громада: відсутність системності у реагуванні, потребу в інформаційній роботі серед населення, відповідальне ставлення власників до тварин, а також важливість стерилізації та ідентифікації. Експерти МОМ поділилися практичним досвідом та рекомендаціями щодо впровадження ефективних і гуманних підходів, які вже довели свою результативність в інших громадах.Також учасники наголосили, що вирішення проблеми безпритульних тварин виходить за межі лише управлінських рішень. Це питання формування культури відповідальності, гуманного ставлення до тварин і виховання цих цінностей у суспільстві з раннього віку.За результатами обговорення визначено подальші кроки з доопрацювання Програми. Усі пропозиції та рекомендації будуть враховані для створення комплексного документа, який дозволить впровадити дієві, системні та гуманні рішення у громаді.
До Берестинської громади з робочим візитом завітали представники чеської гуманітарної організації People in Need «Людина в біді», яка реалізує проєкти гуманітарної допомоги, розвитку та підтримки громад у багатьох країнах світу. У центрі уваги – модернізація однієї з котелень громади, яка є надзвичайно важливим об’єктом. Саме вона забезпечує теплом багатоповерхівки, заклади освіти, а також пункти компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.Під час зустрічі з міським головою Світланою Кривенко та директором підприємства теплових мереж Володимиром Цариком обговорили можливість надання сучасного обладнання для оновлення котельні, що дозволить підвищити ефективність її роботи, зменшити витрати та забезпечити стабільне теплопостачання для мешканців.Також у межах візиту партнери відвідали КП «Водоканал», де ознайомилися з роботою підприємства, вивчили актуальні потреби та обговорили можливості надання підтримки для покращення якості та надійності водопостачання.Окрему увагу приділили визначенню пріоритетів і практичних кроків подальшої співпраці. Йдеться не лише про технічну підтримку, а й про довгострокове партнерство, спрямоване на підвищення енергетичної стійкості громади.Дякуємо чеським партнерам за конструктивний діалог, підтримку та готовність працювати разом задля добробуту мешканців громади.
📌 У приміщенні міської ради відбувся виїзний захід «Турбота поруч», ініційований Харківською обласною військовою адміністрацією.Захід об’єднав ветеранів війни, членів їхніх родин, фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, представників комунальних установ і територіальних громад Берестинського району.До обговорення питань реалізації державної ветеранської політики долучилися представники профільних структур, міжнародних і благодійних організацій, а також практичний психолог. Учасникам було презентовано діючі програми підтримки, окреслено можливості співпраці та шляхи підвищення ефективності допомоги ветеранам і їхнім родинам.У форматі відкритого діалогу обговорено питання соціального захисту, доступності послуг, адаптації до мирного життя та інтеграції ветеранів у громаду. Присутні мали змогу поділитися власними історіями, озвучити проблемні питання та надати пропозиції щодо вдосконалення механізмів підтримки.Проведення подібних заходів сприяє налагодженню взаємодії між владою, службами та ветеранами, а також підтверджує важливість системної роботи задля забезпечення гідних умов життя захисників України та їхніх родин.
Сьогодні в Центрі розвитку громади відбулося позачергове засідання наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня», під час якого розглянули низку організаційних та стратегічних питань. Затверджено склади профільних комітетів наглядової ради – з аудиту, з етики та медичної практики, а також з медичної допомоги і безпеки пацієнтів. Такі рішення спрямовані на посилення внутрішнього контролю, дотримання професійних стандартів і підвищення якості медичних послуг.Окремо розглянуто питання заповнення вакантної посади незалежного члена наглядової ради. Кандидатуру було опрацьовано в межах конкурсної процедури, однак у зв’язку з невідповідністю встановленим вимогам рішення про призначення не прийнято. Водночас кандидату запропоновано долучитися до роботи в комітетах наглядової ради, на що він погодився.Розглянули звернення районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» щодо обслуговування членів організації у лікарні. Окремо акцентовано увагу на проблемному питанні укладення договорів про співробітництво громад у межах співфінансування закладу охорони здоров’я як кластерної районної лікарні.
Відбулося засідання комісії з питань топоніміки Берестинської міської ради.У ході роботи розглянули низку питань, що стосуються впорядкування та збереження історичної пам’яті громади.🔹 Члени комісії одностайно підтримали ініціативу щодо присвоєння імені Олександра Тітова (рядового, штурмовика спецпідрозділу “КРАКЕН” ГУР МОУ, в/ч А0515) скверу біля гімназії в селі Хрестище. Далі питання рухається відповідно до визначеної законодавством процедури.🔹 Розглянуто питання присвоєння імені Володимира Волощука — Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина міста — Комунальному закладу «Школа мистецтв». Ініціатива вже отримала широку підтримку: під час зборів трудового колективу — одностайно «за», а також за результатами опитування 300 респондентів, проведеного Радою поважних. Наразі оголошено громадські обговорення, після завершення яких буде ухвалено відповідне рішення міської ради.🔹 Також комісія підтримала звернення громадськості щодо приведення назви вулиці Шевченка у відповідність до державних словників топоніміки – з уточненням на «вулиця Тараса Шевченка».Окремо член комісії Юрій Константінов порушив питання щодо парку біля Ліцею № 4. Йдеться про повернення йому історичної назви «Казений сад», а також необхідність його подальшого облаштування та благоустрою. Крім того, піднято питання відтворення історико-культурного осередку на території Бєльовської фортеці.Робота з упорядкування топоніміки в громаді триває з урахуванням вимог законодавства та думки жителів.
Під головуванням міського голови відбулася апаратна нарада за участі заступників, секретаря ради та керуючої справами виконавчого комітету.🔹 Під час наради підбили підсумки минулого тижня та визначили пріоритети роботи на найближчий період.Зведена інформація по напрямкам:🌿 БлагоустрійВідділ ЖКГ спільно з Комбінатом комунальних підприємств продовжують роботи з упорядкування територій. Через негоду та буревій плани було частково змінено — основні зусилля спрямовано на ліквідацію наслідків стихії.🏠 Житлово-комунальна сфераЖРЕП, КП «Водоканал» та підприємство теплових мереж працюють у штатному режимі, забезпечуючи стабільну життєдіяльність громади.🎓 ОсвітаЗаклади загальної середньої та позашкільної освіти працюють у змішаному форматі.🏥 МедицинаМедичні заклади надають послуги мешканцям у повному обсязі.🎭 Культура, молодь і спортПротягом тижня відбулися:▫️ захід «Великодній передзвін»▫️ заходи до 40-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС▫️ Кубок з футболу до Всеукраїнського дня футболу (взяли участь команди Берестинської, Зачепилівської, Карлівської та Ланнівської громад)🏆 Результати змагань:🥇 І місце — ФК «МОЛОДЬ» (с. Ланна)🥈 ІІ місце — ФК «ФБ» (Зачепилівська ТГ)🥉 ІІІ місце — ФК «СТАРТ» (м. Карлівка)📌 Також відбулися чергові засідання сесії міської ради та виконавчого комітету, на яких розглянули важливі питання життєдіяльності громади.
Сьогодні ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Міський голова Світлана Кривенко разом із жителями міста поклала квіти до пам’ятного знака землякам-чорнобильцям, віддаючи шану тим, хто, не шкодуючи власного життя і здоров’я, став на боротьбу з ядерною стихією. До заходу також долучилися заступник начальника Берестинської районної військової адміністрації Яна Літка, заступник голови Берестинської районної ради Тетяна Дурачевська, начальник Наталинської сільської військової адміністрації Оксана Василенко та голова Берестинської організації «Союз Чорнобиль» Володимир Пікалов.З нагоди 40-х роковин Чорнобильської трагедії ліквідаторів було відзначено пам’ятними медалями на знак глибокої вдячності за їхній героїзм, самопожертву та неоціненний внесок у подолання наслідків катастрофи.«Ми щиро вклоняємося перед мужністю ліквідаторів. Їхній подвиг — це приклад справжнього героїзму та самопожертви для майбутніх поколінь. Наш обов’язок — зберігати пам’ять про цих людей і передавати її далі. Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, родинного затишку, щастя, миру та злагоди. Нехай щира людська вдячність завжди супроводжує вас за ваші добрі справи», — наголосила Світлана Кривенко.
Відкритість та відповідальність — основа роботи депутата. Сьогодні секретар Берестинської міської ради Катерина Єніна представила звіт про свою діяльність за 2025 рік перед мешканцями громади.Рік був насиченим та результативним. Робота велася як у сесійній залі, так і через щоденне спілкування з жителями. Проведено 27 пленарних засідань (з них 13 — позачергових) міської ради, затверджено 17 цільових програм. Катерина Яківна безпосередньо сприяла розробці рішень для розвитку громади, працювала в робочих групах , профільних комісіях та консультативно-дорадчих органах.Головним пріоритетом залишається розв'язання проблем мешканців. За результатами зустрічей із виборцями було опрацьовано звернення та передано до виконання 236 доручень.Під час звіту мешканці підняли гострі та актуальні питання: * Встановлення закритих сміттєвих контейнерів. * Відновлення асфальтного покриття після ремонтних робіт комунальних підприємств. * Облаштування громадської вбиральні в центрі міста.Окрім конструктивної критики та запитів, прозвучало чимало слів вдячності за вже виконану роботу та небайдужість до проблем людей.«Дякую кожному за відкритий діалог та небайдужість! Ваші запитання та зауваження — це дороговказ для нашої подальшої роботи. Деякі питання потребують часу та значних ресурсів, але за кожним пунктом будуть надані відповідні доручення,"— зазначила Катерина Єніна.
Нагадаємо, що депутати Берестинської міської ради, за ініціативи Ради підприємців, раніше зверталися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та профільних органів державної влади щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації платників єдиного податку платниками ПДВ».Це питання викликало значний суспільний резонанс, адже стосується великої кількості представників малого та середнього бізнесу, які є основою економічної стійкості громад.Наразі Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко повідомила, що МВФ з розумінням поставився до чутливості питання запровадження ПДВ для ФОПів. В результаті консультацій з міжнародними партнерами було досягнуто спільне розуміння: ця ініціатива є передчасною та потребує додаткового опрацювання. Тож робота над альтернативними рішеннями для забезпечення дохідної частини бюджету на 2027 рік триватиме у тісній співпраці з партнерами.Дякуємо за відкритий діалог, конструктивний підхід та врахування позиції бізнесу і органів місцевого самоврядування. Важливо, що голос громад і підприємців почутий на державному та міжнародному рівнях.