Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Берестинська громада
Додано 06 січ 2025

Берестинська громада

@BerestynskaHromada
Кількість підписників: 11 720
Фото: 6,460
Відео: 427
Посилання: 290
Опис:
Телеграм-канал голови Берестинської громади Світлани Миколаївни Кривенко
Джерело

Берестинська громада | Під головуванням міського голови Світлани Миколаївни Кривенко за участ...

Логотип телеграм спільноти - Берестинська громада Берестинська громада @BerestynskaHromada
3 930 Охват/переглядів 2026-05-11 13:14 Повідомлення №8281
Під головуванням міського голови Світлани Миколаївни Кривенко за участі заступників міського голови та секретаря міської ради 11 травня відбулася апаратна нарада, під час якої обговорили поточну ситуацію в громаді та основні напрямки роботи.Комунальна сфера та благоустрій:* Берестинським ККП проводяться роботи з прибирання територій громади, поливу дерев та вивезення сміття.* Продовжується ремонт дорожнього покриття по вул. Харківській.* Відділом ЖКГ та благоустрою спільно з Берестинським ККП висаджено дерева у місцевому парку.* Встановлено новий спортивний майданчик, який буде введено в експлуатацію після встановлення лав та смітників.Освіта:* Навчальний процес у закладах освіти громади триває у змішаному форматі.* Проводиться підготовка учнів до складання Національного мультипредметного тесту.Культура, спорт та молодіжна політика:* У громаді відбулися футбольні змагання та святкові заходи до Дня матері.* Триває підготовка до відзначення Дня вишиванки та заходів з нагоди Дня музеїв і 170-річчя від дня народження Порфирія Мартиновича.* Планується проведення футбольного матчу пам’яті Сергія Лобанова.* Медичні заклади громади працюють у штатному режимі.Житлово-комунальні послуги:* ЖРЕП проводить перевірку внутрішньобудинкових систем.* КП «Водоканал» працює у штатному режимі. * Підприємством теплових мереж проводяться роботи з підготовки до нового опалювального сезону.* Відбулися зустрічі з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ щодо підключення двох когенераційних установок, а також з представниками чеської гуманітарної організації People in Need «Людина в біді» щодо встановлення двох котлів потужністю 5,2 кВт на котельні мікрорайону 3.Міський голова наголосила на необхідності якісного виконання робіт, своєчасного реагування на потреби мешканців та продовження системної роботи в усіх напрямках.