Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Джерело

BeCryptoBee | Eclipse. Запустили сайт з фармом/майнингом $BITZ. ❗️ Я на аках запуска...

Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
122 Охват/переглядів 2025-05-19 07:30 Повідомлення №846
🍴 Eclipse. Запустили сайт з фармом/майнингом $BITZ. ❗️ Я на аках запускаю майнинг, чекаю хвилину і вимикаю, клеймлю токени і закидую у стейк просто для актива у мережі і дотику до цієї штуки.❗️ Токен $BITZ досить сильно виріс з моменту запуску, хто закупив на старті запуску UI майнера і застейкав під 3к% річних норм похавали, але це лудка, я не робив цього)⚡️ Ostium/Backpack/Lighter продовжую фармити. Мабуть ще пару тижнів протримаюсь, гляну на поінти Lighter завтра і їх вартість і прийму рішення чи варто воно того. На Ostium при відкритті позиції лонг або шорт різні Fee, не розбирався від чого залежить, але різниця в 3-4 рази, тому відкриваю дешевшу позицію, хеджую на Lighter зворотньою, виходить наче дешевше ніж на Backpack. На фармі Lighter/Backpack фармлю або ліквідаціями або невеликими об'ємами на токенах з малим торговим об'ємом. Таблиця з об'ємами тут.❗️ Тобто, об'єми на Ostium/Lighter + перейшов на SOL з BTC і ETH тому що на SOL менше об'ємів, може поінтів нарахують трошки більше.❗️ А на Backpack/Lighter ліквідація + токени з малими об'ємами торгів (FART, ENA, SUI, XRP і тд)😴 Binance сейли. Зараз маю по 205 поінти на аках, на мейні кручу об'єм 64к, на мульті 32к) витрати 4-8$. На мейні потрапляю під дроп B2 за об'єми, якщо до 21го втримаюсь, то 100$ у B2 гарантують фрі поінти. Анонсували 23 числа дроп токену $SOON, оцінка у проєкта хороша, мабуть варто похолдити поінти, я хз навіть, буду дивитись.🪐 Jupiter голосування для стейкерів токену $JUP.🟠 Espresso. Повинен був 15 числа бути снепшот і до кінця місяця відбір 1к гаманців для сейлу NFT, але вони продовжили до 23го числа депозити і тоді зроблять другий снеп. Усього буде 2к гаманців для WL, не зовсім розумів FCFS або гарант. По дюні на зараз ~55k гаманців з депом >25$ у eth cash. Крч якщо не мультити - шанси зовсім не великі. 🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація