Джерело
BeCryptoBee | Давно щось нічого не писав, накину апдейтів)🙂 Espresso (минулий пост т...
143 Охват/переглядів
2025-05-13 08:55
Повідомлення №843
👍 Давно щось нічого не писав, накину апдейтів)🙂 Espresso (минулий пост тут). Підготував досить багато акаунтів під Espresso eth.cash активність. Занесу по 25$/акк у мережі бейс до 15 числа і до кінця місяця повинні бути результати. По дюні можна побачити, що на зараз ~32k гаманців закинуло необхідний баланс, але думаю за пару днів що залишились буде ще + стільки ж. Усього НФТ буде 1к, тому розрахунок 50 аків/1нфт може бути.😴 Binance вводить нові умови по отриманю алокації/дропів токенів, які вони запускають з 15 числа. Сьогодні останній дропчік скоріш за все, який не зачепить ту нову систему. Думаю, що все зійдеться до того, що ми знов будемо спалювати комісію отримуючи за це трошки більше грошей. Треба буде дивитись по факту оголошення нової системи, але скоріш за все самий смачний період був якраз ці 15-20 днів з моменту введення поінтової системи. Хто почав одразу - отримали по 700-1000$/акк мабуть. Я трошки з запізненням почав крутити об'єми і потрапив під 3 роздачі з ~10, які були. BSC мережа до речі зменшили вартість транзакцій в 5 разів декілька днів тому.🟣 Sui почав робити, але тестнет Seal прикрили, встиг 20% аків які планував, у Tuski вартість навіть за 50 Гб річна щось пздц яка, почекаю знижки (якщо буде). Застейкав WAL. Застейкав iSUI у IKA, почекаю тиждень, фарманеться скількись там поінтів і перекину ці iSUI у нативний стейкінг. У IKA був недавно твіт з токеномікою, скоріш за все вихід скоро, можна купити NFT за 300 баксів з розрахунком на дроп, але я їбав, в мене розрахунок безкоштовний) Можна сказати поки робити у Sui нєхуй. Може як варіант у Momentum прийняти участь, пофармити поінти, які дають за TVL, Volumes, наче не погана перспектива.🍴 Eclipse затягують, якісь у них там трабли, щось там з грою якоюсь, планують зробити її, а потім тільки чекер, крч щось мутять. Якщо не зараз виходити, то я хз коли.👍 Linea - там якісь недоінсайди по чекеру 19 або 22 числа, начеб-то там щось у гітхабах знайшли (виявляється ще хуй зна коли), але то ж ізі міняється на що завгодно. Ну і був твіт якогось тіпа з Linea про 22 число, але то наче у нього весілля у той день) сильно не темі, коли буде тоді і буде, може взагалі не скоро.⭐️ Succinct заверший перший етап, тепер буде другий етап нод. Нажаль у перший етап вдалось зайти тільки мейном = не вдалось зайти. По нодам теж поки інфи немає, чи будуть допускати тільки тих, хто приймав участь у першому етапі, чи новачків також - побачимо.⚡️Lighter/Ostium/Backpack кручу, Lighter як база, а інших два по черзі. У парі з бекпаком ліквідуюсь, у парі з остіум - об'єм.🌉 Альта приємно виросла, Ethereum з 1800 до 2600 дійшов за тиждень. Мабуть екліпс чекає ефіру по 3.5к і не дропає чекер, щоб ми не зливали його по 1.5-2к. У ефіра до речі оновлення було - Pectra, розписувати не буду, якщо хочете - глянете, але походу поки що у протоколів нічого не оптимізовано під те оновлення.🤦♂️ Дивуюсь цим постам і каналам-мисливцям на Трампа і його новий токен) це пздц, тільки фомо нагоняють і думають. що тепер то вони як куплять і як іксануть і як не продадуть, аж смішно.🖥На цьому тижні планую розібратись з нодою Gensun і поставити їх. По Aztec тестнет поки не робив, але може на старі гаманці (де був актив 3 роки тому у цьому проєкті) поставлю ноду чисто щоб роль у ДС забрати, по кругу перезапускавши ноду на 1 серваку для різних гаманців.P.S. заходьте в чат)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація