Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Будні каталонця | Барселона
Додано 14 лип 2024

Будні каталонця | Барселона

@BarcelonaBrr
Кількість підписників: 875
Фото: 3,380
Відео: 168
Посилання: 3,540
Опис:
❤️ Факти «Барселони» 👀 Новини «Барселони» ✅ Меми «Барселони» 🔥 Адмін: @ChangeYourMindTY 🔴 Чат: @chatBydniBR 🖤 Підтримайте канал: https://send.monobank.ua/jar/ASgS2zriBM

👥 Кількість підписників

875
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +85

📊 Кількість повідомлень на день

4.7
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 5.4
Середнє за день: 4.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🇪🇸 ОФІЦІЙНО: заява «Реал Мадрида» щодо справи Негрейри.Футбольний клуб «Реал Мадрид» повідомляє, що у зв’язку з так званою «справою Негрейри» направив до УЄФА лист, адресований його дисциплінарним органам.У цьому листі клуб поінформував УЄФА про наявність важливих доказів, які остаточно підтверджують відомі з самого початку ознаки існування багаторічних платежів, що здійснювалися ФК «Барселона» на користь колишнього віцепрезидента Технічного комітету арбітрів Королівської іспанської футбольної федерації Хосе Марії Енрікеса Негрейри через різні корпоративні структури. Ці виплати мали непрозорий характер і не супроводжувалися жодним підтвердженим або перевіреним обґрунтуванням.«Реал Мадрид» наголошує, що з точки зору спортивного дисциплінарного права зазначені факти становлять системний ризик найвищого рівня для цілісності футбольних змагань, оскільки свідчать про існування механізму неправомірного впливу на арбітражну систему. Така практика є несумісною з фундаментальними принципами спортивної конкуренції - рівністю учасників, нейтральністю, неупередженістю та непередбачуваністю спортивного результату.У цьому контексті «Реал Мадрид» закликав УЄФА негайно відновити дисциплінарне провадження, розпочате раніше. Клуб вважає неприйнятним те, що ця ситуація затягується в часі, оскільки її подальше існування серйозно підриває довіру до футболу, його інституцій та керівних органів. У зв’язку з цим «Реал Мадрид» вимагає рішучої, показової та негайної реакції у спортивно-дисциплінарній площині, незалежно від подальшого перебігу судового розгляду.Відтак клуб закликає УЄФА, діючи в межах власної автономної та незалежної компетенції, застосувати відповідні дисциплінарні та відновлювальні заходи для забезпечення цілісності, прозорості та належного функціонування футбольних змагань. При цьому йдеться не про заміну функцій державних судових органів і не про передчасне визначення кримінально-правової кваліфікації зазначених фактів.Крім того, «Реал Мадрид», який бере участь у кримінальному провадженні як сторона приватного обвинувачення, продовжить здійснювати всі процесуальні дії, передбачені законом, на кожному етапі розгляду справи.«Реал Мадрид» підтверджує свою відданість захисту фундаментальних цінностей спорту та й надалі вживатиме всіх необхідних заходів для того, щоб подібні випадки не залишилися без належної оцінки та відповідальності. 🅾️Будні каталонця
⚽️ Чудова історія про Роналдіньо, розказана Андресом Іньєстою у своїй автобіографії 2016 року:За кілька днів до «Ель-Класико» проти «Реал Мадрид» Діньо подзвонив мені додому вночі.Я відповів, і він сказав мені: «Андресе, я знаю, що зараз 3-та ночі, але я мушу зізнатися в чомусь. У червні я покину «Барсу». Мій брат уклав угоду з «Реал Мадридом». Це неймовірна сума, яку я не можу відкинути. Ти молодий, ти можеш зрозуміти... Але, будь ласка, не кажи нікому в роздягальні чи клубі, не зраджуй мене, я довіряю тобі більше, ніж будь-кому. Андресе, доброї ночі».Я не встиг нічого сказати. Наступного дня ми були на тренувальному зборі, і я відчув незручну атмосферу навколо себе. Уся команда мовчала, і всі віталися з Роналдіньо так, як ніколи раніше...Коли настав день «Ель-Класико» (19 листопада 2005 року), у роздягальнях «Сантьяго Бернабеу» Діньо сказав нам:Хлопці, сьогодні дуже важлива гра, вони сильні, але ці дні я зрозумів, що ми як родина. Я подзвонив кожному з вас уночі й сказав, що йду в червні, але жоден з вас не сказав ні слова. Після цього я зрозумів, що ми готові страждати мовчки, а не зраджувати одне одного. Я залишуся тут ще на довго... А тепер ідімо на поле й дамо урок цим гравцям «Мадрида»!«Барса» тоді виграла матч 3:0, Роналдіньо оформив дубль і був удостоєний овацій від мадридських уболівальників на «Сантьяго Бернабеу». 🅾️Будні каталонця
‼️ «Барселона» звернулася зі скаргою до УЄФА на суддівство та роботу VAR.Клуб повідомив, що в день матчу його юридичні служби подали офіційну скаргу до УЄФА у зв’язку з подіями чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів проти «Атлетіко Мадрид». «Барселона» вважає, що мало місце порушення чинних правил, яке безпосередньо вплинуло на перебіг і результат гри, і не виключає подання позову до арбітражного суду.Суть претензії полягає в конкретному епізоді: на 54-й хвилині після відновлення гри суперник підіграв собі рукою у штрафному майданчику, однак суддя цього не зафіксував. У клубі переконані, що це рішення, а також відсутність втручання VAR, є серйозною помилкою. У зв’язку з цим «Барселона» вимагає розпочати розслідування, надати доступ до суддівських матеріалів і, за потреби, офіційно визнати помилки та вжити відповідних заходів.Також у клубі наголосили, що це не перший випадок у останніх розіграшах Ліги чемпіонів, коли, на їхню думку, спірні суддівські рішення завдають шкоди команді та створюють перешкоди в матчах проти рівних за силою суперників.🅾️Будні каталонця
💬 Хаві пояснює обставини свого відходу з клубу:«У січні мого останнього сезону як тренера я сказав їм, що не буду продовжувати роботу після червня — заради блага клубу і заради власного блага. Відтоді команда почала перемагати, і протягом двох-трьох місяців, поки ми не програли «ПСЖ» у Лізі чемпіонів і мадридському «Реалу» в Ла Лізі, вони постійно казали мені, що я маю залишитися, намагалися мене переконати. Насправді я провів особисту зустріч з Алехандро, тому що знаю, що саме він ухвалює рішення, і він запитав мене: «Як ви оцінюєте ситуацію?» Я відповів: «У мене є сумніви, тому що ви просите мене продовжити, але я не переконаний». Він сказав мені: «Так, ми плануємо наступний сезон, готуємо проєкт, і президент чітко виклав свою позицію».Після поразки від «Парі Сен-Жермен» мені зателефонував Алехандро, і я добре це пам’ятаю, тому що повертався зі школи з дітьми, і він сказав, що нам потрібно зустрітися. Він сказав, що вони провели засідання ради директорів і що більшість не вважає мою подальшу присутність очевидним варіантом. Він порадив мені поїхати до спортивного комплексу. Я відповів, що немає проблем, адже я вже сказав, що йду і мені не потрібно залишатися. У будинку президента. Там Лапорта — який пізніше не сказав правду — переконав мене залишитися. Він буквально сказав мені: «Хаві, я не можу уявити команду без тебе, я не можу уявити новий Камп Ноу без тебе, і я не можу уявити 125-річчя клубу без тебе як тренера». Оскільки я був сповнений ентузіазму і бачив велике майбутнє для команди з молодим поколінням, що підростає, я відчував, що можу продовжити.Потім ми провели нараду з планування нового сезону з усім тренерським штабом, а також з Раулем Мартінесом і Хуліо Тоусом — двома новими тренерами з фізичної підготовки, яких ми домовилися запросити разом з Алехандро і Деку. Саме тоді Алехандро почав кричати і заявив, що фізична підготовка — це катастрофа. Я перебив його і сказав, що це неправда. Є дані, які доводять, що з 2003 року жодна команда «Барселони» не пробігала більшу дистанцію, ніж наша. Ми ніколи не програвали через фізичні обмеження. Це була вигадана ними версія, щоб позбутися мене як тренера.І одним із тих, хто цьому сприяв, був Рауль Мартінес, який також є моїм близьким другом, адже він перейняв версію подій Алехандро, щоб змусити мене піти. У той момент я запитав його, яка саме в нього посада, тому що Деку був там як спортивний директор, а Боян — його помічником. На тій зустрічі було вирішено, що я не буду продовжувати, але замість того, щоб сказати мені це прямо, вони дали мені дві або три тижні на прощання». 🅾️Будні каталонця
🗣️ Лапорта:У такій складній ситуації, в якій ми опинилися, помилкою було б не ухвалювати рішень. Рішення, які завдали мені найбільшого болю, стосувалися конкретних людей: звільнення тренера або не продовження контракту з гравцем. Але всі ці рішення ухвалювалися на благо «Барселони».Були певні розбіжності з Ла Лігою щодо тлумачення правил, але ми відновили нормальний порядок, і «Барселона», розуміючи потреби Ла Ліги, запропонувала свою допомогу. Діалог триває, і з кожним разом усе стає зрозуміліше. Із Іспанською федерацією у нас прекрасні стосунки; налагоджено безперебійний і постійний зв’язок.Ми наполегливо працювали і ухвалювали рішення, які принесли хороші результати. Гравці клубу складають ядро першої команди, яка була підсилена гравцями, що адаптувалися та досягли успіху, і провела історичний сезон, як і минулого року, у лізі, кубку та суперкубку, і ми були на порозі перемоги в Лізі чемпіонів. Команда радує вболівальників «Барселони», змушуючи їх з нетерпінням чекати кожних вихідних. Ми постійно вдосконалюємося, Деку та Хансі завжди працюють разом над розвитком команди. Ми пишаємося тим, що команда приносить радість своїм уболівальникам, і, що найголовніше, вона дарує радість своїм фанатам. 🅾️Будні каталонця
💔 Прощальний меседж Тер Штегена:Учора був мій останній день у цьому сезоні разом із моїми товаришами по команді та тренерським штабом «Барселони», і, чесно кажучи, в мене змішані почуття.Зараз нахлинули спогади та емоції. Майже 12 років цей клуб, а особливо ця роздягальня, були моїм домом. Місцем, де я виріс як гравець і як особистість, і де пережив незабутні моменти.Я відчуваю глибоку вдячність і гордість. Я люблю цей клуб, це місто й цю країну. Це почуття ніколи не згасне. Ваша підтримка протягом усіх цих років була неймовірною; дякую вам від усього серця.Звернення до роздягальні: дякую вам за стільки років, проведених разом, за дні, які ми розділили, за сміх, за боротьбу й за повагу. Я ношу вас у серці. Для мене було великою честю носити капітанську пов’язку, і ця честь назавжди залишиться зі мною.Моя подорож продовжується в Каталонії, і я з нетерпінням чекаю на те, що нас чекає попереду. Бажаю вам усього найкращого до кінця сезону й сподіваюся побачити, як ви здобудете ще багато трофеїв.До скорої зустрічі. 💙❤️ 🅾️Будні каталонця
👑 Рафінью визнали найкращим гравцем Ла Ліги сезону 24/25 за версією Globe Soccer Awards.🗣 Рафінья:«Передусім я хотів би вибачитися за те, що не зміг бути присутнім на цій особливій церемонії. І насамкінець хочу подякувати вам за це дуже, дуже важливе визнання. Воно справді дуже мотивує мене, і приємно бачити, що моя робота та робота всієї команди гідно оцінені. Це був по-справжньому незабутній сезон — як для мене, так і для клубу, як загалом, так і особисто для мене.Також я хотів би подякувати всім представникам Ла Ліги за те, що вони спостерігали за моїми матчами минулого сезону. І ще хочу подякувати тренерському штабу, головному тренеру та моїм партнерам по команді, адже, чесно кажучи, без них усе це було б неможливим.Я також хочу подякувати цьому особливому клубу, який для мене є не просто клубом, а справжньою родиною — «Барселоні». І, звісно, можливість носити цю футболку, викладатися на повну в кожному матчі, захищаючи ці кольори, — це щось особливе й незабутнє.Безумовно, я дякую своїй родині, дружині та синові. Вони також є тією силою, до якої я звертаюся, коли мені її бракує, і завдяки якій розумію, що можу зробити більше. Вони — моя рушійна сила, і я хочу подякувати їм, адже саме завдяки їм я передусім отримав цю нагороду.І, звісно ж, я не можу забути вболівальників цього особливого клубу, які підтримують нас у кожному матчі — і вдома, і на виїзді. Вони — наша сила, коли нам важко; вони допомагають нам знаходити в собі сили там, де ми найменше цього очікуємо. Тож величезне спасибі всім уболівальникам «Барселони», дякую Ла Лізі й дякую всім. Бажаю всім щасливого Нового року та міцних обіймів». 🅾️Будні каталонця