Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BLEACK [Проходження ігор українською]
Додано 14 лип 2024

BLEACK [Проходження ігор українською]

@BLEACK_gaming
Кількість підписників: 2 328
Фото: 464
Відео: 4
Посилання: 550
Опис:
Офіційний Telegram-канал BLEACK [Проходження ігор українською] По рекламі писати https://t.me/Beast_WotB Купуй/продавай рекламу в тг adsell.io/r/8fX64C
Джерело

BLEACK [Проходження ігор українською] | Ще сюди продублюю, раптом хто спільноту ютуба не читає) Апдейт стосовн...

Логотип телеграм спільноти - BLEACK [Проходження ігор українською] BLEACK [Проходження ігор українською] @BLEACK_gaming
569 Охват/переглядів 2026-06-19 09:10 Повідомлення №1756
Ще сюди продублюю, раптом хто спільноту ютуба не читає) Апдейт стосовно поточних проходжень на каналі.По стрімам. -Дарк соулса пройшли. -Кор Кіпер, сьогодні фінальний стрім.-Далі на стріми беру готику. Перший стрім, орієнтовно 19 числа. Встигніть до того часу, подивитись попередні серії, щоб бути в темі)-Також, в липні, планую запустити серію стрімів з новим виживанням в Майнкрафті(Тітонька М замовила, тому, хто чекав майн, дякуйте їй :)-Ну і рубрика по Євро Трак симулятору, яку я вам давно обіцяю, само собою, є в планах. Колись руки дійдуть і це, нарешті станеться :)По відео:-Медівал поки думаю. Можливо допройду відосами, а може візьму з 20ї серії стрімами і буду чергувати з готикою. Поки не знаю.-My Summer Car, на цьому тижні, вже вийдуть перші серії проходження.- LYSA HORA: The Haunted Hill, інді гра на 2 серії, проходження буде теж в найближчий тиждень.-По новим іграм/ремейкам, то найближче, що планую взяти, це Assassin's Creed Black Flag Resynced. 9 липня він виходить -Ще є в планах, нові серії по рубриці "ігри дитинства" та "інді ігри" записати. Але, це вже як встигну. Пріоритет, те що написав вище. Ну і окремо скажу про Валхейм. Планував починати в червні, але вихід з раннього доступу Валхейму, перенесли на вересень. Дуже погано. Я вже в графіку звільнив місце на проходження і тут така западлянка від разрабів... Ну що ж, будемо проходити у вересні. Вибачте, що доведеться почекати. Звісно, міг би забити на це і зараз почати, але проходження буде неповне, бо купу контенту додають на релізі. Тупо буде зараз записати проходження, яке через пару місяців застаріє...Ну і рулетку на наступну гру на проходження, покрутимо в кінці, цього місяця, тому, хто хотів долучитись, маєте останній шанс. В описі стрімів є інфа як то зробити :)Всім гарного дня❤️