Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BLEACK [Проходження ігор українською]
Додано 14 лип 2024

BLEACK [Проходження ігор українською]

@BLEACK_gaming
Кількість підписників: 2 328
Фото: 464
Відео: 4
Посилання: 550
Опис:
Офіційний Telegram-канал BLEACK [Проходження ігор українською] По рекламі писати https://t.me/Beast_WotB Купуй/продавай рекламу в тг adsell.io/r/8fX64C

👥 Кількість підписників

2 328
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -44

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Ще сюди продублюю, раптом хто спільноту ютуба не читає) Апдейт стосовно поточних проходжень на каналі.По стрімам. -Дарк соулса пройшли. -Кор Кіпер, сьогодні фінальний стрім.-Далі на стріми беру готику. Перший стрім, орієнтовно 19 числа. Встигніть до того часу, подивитись попередні серії, щоб бути в темі)-Також, в липні, планую запустити серію стрімів з новим виживанням в Майнкрафті(Тітонька М замовила, тому, хто чекав майн, дякуйте їй :)-Ну і рубрика по Євро Трак симулятору, яку я вам давно обіцяю, само собою, є в планах. Колись руки дійдуть і це, нарешті станеться :)По відео:-Медівал поки думаю. Можливо допройду відосами, а може візьму з 20ї серії стрімами і буду чергувати з готикою. Поки не знаю.-My Summer Car, на цьому тижні, вже вийдуть перші серії проходження.- LYSA HORA: The Haunted Hill, інді гра на 2 серії, проходження буде теж в найближчий тиждень.-По новим іграм/ремейкам, то найближче, що планую взяти, це Assassin's Creed Black Flag Resynced. 9 липня він виходить -Ще є в планах, нові серії по рубриці "ігри дитинства" та "інді ігри" записати. Але, це вже як встигну. Пріоритет, те що написав вище. Ну і окремо скажу про Валхейм. Планував починати в червні, але вихід з раннього доступу Валхейму, перенесли на вересень. Дуже погано. Я вже в графіку звільнив місце на проходження і тут така западлянка від разрабів... Ну що ж, будемо проходити у вересні. Вибачте, що доведеться почекати. Звісно, міг би забити на це і зараз почати, але проходження буде неповне, бо купу контенту додають на релізі. Тупо буде зараз записати проходження, яке через пару місяців застаріє...Ну і рулетку на наступну гру на проходження, покрутимо в кінці, цього місяця, тому, хто хотів долучитись, маєте останній шанс. В описі стрімів є інфа як то зробити :)Всім гарного дня❤️
Ось і розпочато збір коштів на створення української локалізації Warhammer 40000: Dawn of War - Soulstorm.https://send.monobank.ua/jar/74eJ91T1J5Ціль збору: 32000 грн.На що саме буде витрачено зібрану суму:— Текстовий переклад усього нового вмісту;— Озвучення всіх бойових одиниць сестер битви й темних ельдарів;— Озвучення всіх нових одиниць попередніх фракцій;— Озвучення кампанії «Буря душ»;— Озвучення навчання за сестер битви й темних ельдарів;Локалізація буде створюватися як для класичної версії, так і для Definitive Edition. Перші результати ви вже можете переглянути: бойові сестри, серафими, канонеса.Нагадую, що отримати класичну версію Soulstorm можна придбавши Anniversary Edition — вона включає в себе як оригінал, так і кожне з доповнень.Якщо не вдасться зібрати вказану суму, зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ (з відкритою звітністю).Ознайомитися з озвученнями попередніх частин можна тут:Warhammer 40000: Dawn of War - Dark CrusadeWarhammer 40000: Dawn of War - Winter AssaultWarhammer 40000: Dawn of WarЗі збором допомагатиме ініціатива УКРАЇНСЬКА ВСЮДИ. Буду дуже вдячний кожному за поширення та підтримку!
Стосовно поточних проходжень.-Завтра (10.05.2026) Діду виповнюється 74 рочки. Буде святковий стрім по Schedule I. Поки не знаю точного часу початку. Як тілки дізнаюсь, напишу в своєму тг каналі.-Crimson Desert пройшов. Всі серії у відкритому доступі-God far War пройшов. Всі серії у відкритому доступі.-Resident Evil 4 майже пройшов. На тижні, будуть фінальні серії-На стрімах почали проходити Dark Souls Remastered. На наступному тижні, також, почнуться стріми по Core Keeper. Буду почергово, ці ігри, стрімити. Ігри довгі, але, сподіваюсь, до кінця червня, встигну їх допройти.-14 травня виходить Сабнатика 2. Дуже чекаю, буде багато відео по ній. А, поки, можете подивитись Subnautica і Subnautica: Below Zero , проходили на каналі.-Medieval Dynasty. Паралельно з Сабнатикою 2, будуть виходити серії. -5 червня виходить готика 1 ремейк, в перший день, почнемо проходити.-Ще є декілька дрібних планів, але не буду розписувати. Вже по факту побачите, якщо встигну зробити))P.s. Приблизно, 25 травня їду в відпустку +-10 днів. Ноут візьму, але не знаю як там буде з часом і інтернетом, тому, ці 10 днів контенту буде менше. А далі, повертаюсь і, з новими силами, проходження підуть ще краще :)
Апдейт по проходженням/стрімам. -Застряг на Крімсоні. Дуже об'ємна гра з купою механік і імбалансними босами. Пріоритетно стріми зараз роблю по ньому. Хочу до кінця квітня допройти.-Оксиген. Замовлені години відіграв, але проведу ше 2 бонусних стріма по своєму бажанню) Далі, пауза. Може колись в рулетці випаде, то зробимо нове просунуте виживання або продовжимо старе з длс контентом.-Резидент 4 +длс, до кінця квітня планую закрити.-Дарк Соулс 1 рем. Як тільки, дороблюю крімсона і резидента і, одразу починаємо його. Почнемо з відео, далі стріми.-Medieval Dynasty. Паралельно з Дарк соулсом буду проходити. відео+стріми чи тільки відео поки не вирішив.-Валхейм і Готика все, як в попередніх постах і писав.-Інші ігри по можливості. Шо встигну, то буде)Хочу почати робити рубрики стрімів по вихідним.Euro Truck Simulator 2 точно буде. Планую зробити пару вступних серій. А далі кожну неділю запускати стрім. Ідеальна гра для стрімів)Ну а, по суботам, думаю зробити рубрику стрімів з Дідом. Типу одну суботу пограли ферму, наступну Шедул 1, наступну 7 days to die, репо і так далі. +контент з дідом і +різноманіття. Ну а в будні дні, допроходити те, що почав)
ПриватБанк, Visa та NAVI запускають унікальну картку для геймерів «Катка24»🎮⚡️ПриватБанк, Visa та NAVI випустили не просто картку, а справжній фінансовий артефакт для геймерів. Поки інші грають на мінімалках, ти виводиш свій фінансовий скіл на максимум з карткою «Катка24».Що в інвентарі:🔸Геймерський кешбек: до 15% за покупки в Steam, PlayStation, Xbox (кредитними коштами) та до 10% — власними.🔸Транзач вигідно: кожні 500 грн витрат — це шанс виграти PS5, Xbox або скін КС.🔸Апгрейд заліза: «Оплата частинами» від 12 місяців без комісій у Comfy, MOYO та Foxtrot, та купони в Steam, якщо витрачаєте з картки 40+ тис. грн. на місяць.🔸Знижки для фанів: до 30% у NAVI Shop та спецпропозиції у програмі лояльності «Привіт».🔸Реферальний сквад: забирай по 150 грн за кожного друга, якого приведеш у гру.Жодних комісій за поповнення через термінали, кастомізація діджитал-скінів та грейс-період 62 дні для кредитних коштів. Банк стає твоїм Player 2, беручи на себе побут, поки ти в катці.Оновлюй Приват24 та оформлюй Катку24 онлайн за пару кліків. Спочатку діджитал, фізичну версію можна замовити пізніше.Play. Pay. Win. 🏆👉Оформити Катку24👉 Зареєструватись в акції
Продублюю ще сюди, раптом хто останні стріми прогуляв)Гарна новина для тих, хто підтримує канал донатами.Тепер ваші донати, безпосередньо впливають на наступні ігри на проходження.Зазначу, що я не робити прям всі наступні проходження суто по замовленням через донат. Я, буду обирати, як і раніше, 2 з 3 ігор на проходження по вашим коментарям, своїм вподобанням, нові цікаві релізи тощо. А кожну 3ю гру, буду брати за побажаннями глядачів, які підтримують канал. Тому, різноманітність/актуальність контенту, залишиться на найвищому рівні :) Навіть, мінімальний донат, може визначити наступну гру на проходження. Більше того, донати можуть виконувати одразу багато функцій. Наприклад, на деяких стрімах можна замовити музику та інші інтерактиви. За один донат, ви можете, наприклад, замовити музику і плюсанути на проходження цікавої вам гри. +За вашими побажаннями, залишив і гарантований спосіб замовлення. Нижче детальніше, як все працює.Гарантоване замовлення:Питаєте, в донаті, скільки коштує проходження конкретної гри. Я називаю суму. Якщо вас влаштовує, докидуєте решту. Готово) Замовлення на удачу:-В розділі "наступна гра на проходження", обираєте гру.-Закидуєте донат. Чим більша сума, тим більший шанс на вашу гру. -Якщо, в переліку, бажаної вами гри немає, то пишіть, в донаті, яку гру ви б хотіли.-Час від часу, на стрімі, кручу рулетку і удача вибирає гру на проходження. *Примітки до замовлення ігор*-рос/пророс ігри, не приймаю. -Після того, як покрутили рулетку і вибили наст гру на проходження, рулетка скидується і формуються нові лоти. -Я стараюсь проходити всі ігри до кінця. Особливо ті, що замовлені через донат. Але, якщо гра мені критично не зайде, то можу закинути проходження. Шанс цього супер-малий, але він є) -Якщо замовлена нескінчена гра, то кінцеву ціль проходження я придумую собі сам-Якщо хочете нестандартне проходження (висока складність, челендж, спідран тощо), то тільки в форматі гарантованого замовлення. Пишите в донаті умови, називаю суму, якщо вам ок, то докидуєте решту.P.s. Якщо є якійсь питання/побажання/уточнення, пишіть на стрімі, а не під постом. Все покажу і розповім, в найкращому вигляді)
Важливий пост, про замовлення ігор через донат. *Якщо хочете коротко*З 1 квітня, модернізую цю систему до рулетки. В рулетку можна буде кинути будь яку суму, хоть 50 грн, хоть 5к грн. Але від суми залежить шанс випадіння вашої гри. Пройшли гру, покрутили, почали нову. Також, на ваше прохання, не забираю можливість гарантованого замовлення. Як було раніше, в донаті питаєте "скільки коштує проходження такої то гри", я називаю суму. Якщо влаштовує, докидуєте решту і стартуємо. Що буде з тими іграми, що висять в лотах, нижче в цьому пості.*Якщо більш розгорнуто*Як ви знаєте, останні місяці, я тестував функцію лотів. Збирається певна сума, на конкретну гру і починаємо її проходити. В цій системі є багато плюсів і вона краща за попередню. Але, є пару моментів, які мені і і Вам не сподобались. Найбільший мінус, це те, що дуже довго може закриватись лот. Типу, хтось додав, умовного Elden Ring, до лотів. Оскільки гра недешева і довга, то сума може збиратись місяцями. І виходить, що гроші зависли в повітрі до того часу, поки не збереться вся сума. Є ще мінуси, але вони значно менш значущі. Головне те, що немає гнучкості. Може залетіти 10 різних лотів і збиратись, умовно, пів року. І всі +- одночасно дозбиратись. Виходить, ми пів року нічого не граємо за вашими побажаннями, а тоді одразу 10 ігор і я розриваюсь між ними)) А при новій системі, за допомогою рулетки, ми пограли в гру, вибрали іншу. Все чітко структуровано і швидко. Шикарно!Стосовно тих лотів, що вже висять. Portal 2, Факторіо, Gotic 1 Remake, Dark Souls 1 Remastered, Valheim, Resident Evil 4. Я довго думав, як зробити, щоб всі були задоволені і знайшов супер хороший варіант, у вашу сторону) Оскільки, практично всі ці ігри довгі і недешеві, тому і ціль середня ціль лоту 6к+. Я, замість 6к+, ставлю фіксовану ціль для кожної, з цих ігор, всього 1,5к. Які, з цих лотів, дозбирують ціль до 1 квітня, гарантовано пройдемо. Які не дозбирають, закину в першу рулетку і удача вирішить, яку, з тих ігор, що залишились, пройдемо. Шикарний шанс добити лоти, які вам подобаються. P.s. Майн, Оксиген і Еко, само собою пограємо. На ці ігри, цей пост не впливаєГлянути прогрес поточних лотів і задонатити на них, можна тут https://bleack.donatik.ua/