Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Додано 14 лип 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Кількість підписників: 2 265
Фото: 1,410
Відео: 39
Посилання: 1,070
Опис:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Джерело

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Лайфчендж вже близько?Всім нам знайомий Reddio вже на днях мають скину...

Логотип телеграм спільноти - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
424 Охват/переглядів 2025-03-18 20:46 Повідомлення №1942
💸Лайфчендж вже близько?Всім нам знайомий Reddio вже на днях мають скинути токеноміку та можливо в квітні заліститись на біржах. Недавно вони вже зробили перший снепшот та дали вивести застейкані USDT та ETH які були потрібні для фарму ролей. Як ми знаємо у проект інвестували ще в SEED раунді самі Paradigm, а більшість проектів з їх інвестом виходило досить не погано та файно роздавали дроп. Якщо глянути на недавні L2 проекти то переважно вони виходили з капою 100-250кк а в гіршому випадку 50кк капи, що при 10-20% циркулейту з дропом на комюніті 3-5% виходить пару лямів що вже не поганоТрохи детальніше по ролях - Active 1855; OG 1342; Contributor 224; Artist 150. Це інфа від команди, стільки людей мають ролів у їх діскорді. Сам я залутав всі ролі крім "Active", якщо глянути скільки за роль контрибутора та OG роздавали інші подібні проекти, можна було б наперед шукати новеньку Ауді, але є пару факторів які можуть сильно вплинути на дроп та майбутньє проекту. Перше і на мою думку найважливіше це КОМАНДА, оскільки від неї залежить як проект вийде і скільки саме роздадуть дроп, але по активності в дс я бачу що команда не сильно велика та не дуже активна. Друге це ринок, який зараз не дуже активний в плані відкупу всяких Л2 помойок, але як то кажуть надіємось на краще, але готуємось до гіршого✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)