Джерело
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Ось таке відчуття після фліпів в мене як у мужика після кавунаПо ринку...
739 Охват/переглядів
2025-02-19 13:34
Повідомлення №1916
🙂Ось таке відчуття після фліпів в мене як у мужика після кавунаПо ринку зараз піздєц, бо не ясно куда іде тренд і що робити. Так як бнб двіжуха мені не дуже подобається і чуть не ректанувся на ній з цими броколями + було пару факапів за останній час З фліпів завтра ліститься два токени KAITO та PI, про Kaito пост не робив так як фармити ті япи було дуже важко але завтра пофліпати та половити спреди на лістингу можна попробувати, на премаркеті токен зараз по 1.5$, як на мене трохи задешево але уже побачимо + будуть дроп лити, а лістинг завтра в 15:00PI network може чули про цих індусів, зараз рука чешиться зашортити на норм суму але поки взяв на копійку так як проект дуже дивний і не ясно який циркулюючий саплай буде (інфо по проект кинув в коменти). На Мексі ціна 1.8$, надіюсь з шортом не прогадаю бо якось активно відкупають мб шось знають ті індуси + сам дроп чув мало кому дають заклеймити через всякі КУС і тдТакож по Bitget LaunchX дали 600 $WTC (зняли 120$) з 10к алоки. Сам лістинг не відомо коли, а тим часом премаркет уже по 0.26$ (30% виходить що дуже мало, дай бог щоб намалювали палку)На даний момент стараюсь втриматись від всяких фліпів і шортів так як ринок фігня, тому зараз краще посидіти на заборі бо НЕ ВТРАТИВ = ЗАРОБИВ✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)