Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺
Додано 06 гру 2025

ООО "Арселор, ЇБАТЬ!"|#УкрТґ✙Ө🇪🇺

@ArselorEbat
Кількість підписників: 284
Фото: 1,880
Відео: 257
Посилання: 543
Опис:
Welcome to the Arselor, buddy! Щож вас тут чекає? Ну в основному мій недоконтент, усілякі фотошопи, малюник і ну і звичайно мої ЩИТПОСТИКИ)) Звязок з Гетьманом: Діскорд - arselor_ebat Скрабничка, щоб покормити козака: https://donatello.to/ArselorEbat

👥 Кількість підписників

284
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +6

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

⚡️⚡️⚡️Ян Наталіс ВІДМОВИВСЯ від ордену Реданського Білого ОрлаНапередодні пан Король Реданії зазначив, що Орден Білого Орла не є звичайною відзнакою. Це символ найвищої довіри Реданського Королівства. Він означає особливий зв’язок із Реданською державою та особливу вдячність її народу. Такий символ вимагає не лише заслуг, але й поваги до цінностей, які становлять фундамент нашої спільної Півночі.Отже, якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у намісників Імперії, зрадників та колаборантів Чорних, то ми в Темерії не будемо із цим сперечатись.Темерія вдячна Реданському народові за підтримку та співпрацю, яка відіграє значну роль у боротьбі за нашу і вашу незалежність від Нільфгаарду.Темерія ніколи не забуває солідарності та знає, що співпраця між державами і народами Півночі є однією з відчутних гарантій безпеки і для темерійців, і для кожної держави-сусідки.Темерія продовжить захищатись у цій війні, що її розвʼязав Нільфгаард, і ми обовʼязково здобудемо достойний мир.Темерія вдячна всім народам, королівствам та лідерам, хто буде й надалі з нами на шляху захисту свободи і хто буде разом з Темерією гарантами повоєнного миру на Півночі та нової реальної безпеки.Темерія і надалі буде відкритою до всіх змістовних форматів взаємодії з Реданією, щоб постаратись не допускати різночитань складних і болісних сторінок минулого наших народів і забезпечити належну повагу всім безневинним жертвам цієї суворої епохи.І темерійці роблять усе від нас залежне, щоб у цьому столітті не допустити програшу і загарбання Півночі.Я пишаюсь нашими людьми і КОЖНИМ темерійським воїном – мільйонами темерійців та темерійок, які заслуговують на беззаперечну шану за героїзм, що проявлений Темерійським народом у захисті від нільфгаардської агресії.Ми вважали, що саме Темерійському народові і нашій армії під час цієї навали був адресований Орден Білого Орла. Так тоді говорилося. Сьогодні я відправив Орден назад пану Королю Реданії.Думаю, майбутнє підтвердить шану до темерійців.За Темерію! За Короля Фольтеста!
Хотів написати з наступним світловим днем як всі посплять й їх відпустить, але думаю вже всі підзаспокоїлися, а завтра я їбав про це думати.Отже знову всі зацікавлені вирішили качнути теми легалайза. Тобто спрощення політик, котрі регулюють обіг й використання зброї в Україні, з подальшим розповсюдженням цієї зброї серед цивільного населення й носінням в громадських місцях. Загострення цієї теми відбувається з двох причин:Шкода загиблих, й здається, що якби зброї на руках було більше, то знайшовся герой й підстрелив би; Думаєш, що якби ти зараз був там, то як ковбой дістав би свою валину й оцього терориста тра-та-та, можливо навіть поки куриш цибару на балконі не в затяг. На практиці вийшло, що ті, хто мали зброю (поліцейські), вирішили здриснути. Ті, хто готовий стріляти з балконів, біля місць таких подій зазвичай не виявляються. Замість цього учасники подій навіть зі зброєю роблять вибір кудись зїбатися, до їх сорома та сподіваємося покарання. Але чисто математично шанси такого дійсно більші, але відмітимо, що не гарантовані. Тобто так, якщо буде ЧП, люди зі зброєю з більшою ймовірністю відреагують, якщо їх буде більше.Втім, є нюанс, котрий мене стримує від підтримки лібералізації в цій сфері (але не врегулювання) – навіть враховуючи, що я особисту зброю хочу мати, бо за час служби звик й вона мені подобається.Це абсолютно повна недовіра до українського суспільства. Вже щонайменше декілька років українське суспільство перебуває в стані постійної істерії, помноженої на правовий нігілізм та слабкість інституцій, у тч правоохоронних. Власне ми зараз в ситуації, де поточна система не запобігла отриманню після всіх перевірок проросійському психопату легальної зброї. Наскільки мені відомо, довідка про відсутність психічних протипоказань (форма 100-2/о) майже не видається по процедурі, а нею просто торгують з доставкою поштою. Тобто, будь яке значне бюрократичне полегшення дозвільної процедури буде еквівалентно відсутності перепон для отримання зброї, навіть процесуальних. Таким чином, разом з кількістю людей, що могли б когось зупинити, доступ до зброї масово отримають люди, котрі не зможуть адекватно реагувати в надзвичайних ситуаціях, ба більше – ті, хто рано чи пізно застосують її на шкоду оточенню. В умовах моральної паніки, з котрої українське суспільство здається вже не виходить, замість терористів (котрих в Україні фактично немає) стріляти будуть по всім. Гарною ілюстрацією було б згадати кількість в/с та цивільних, розстріляних в Києві під час паніки перших днів. Я добре пам'ятаю, як розстріляли сім'ю з маленькою дитиною, але написали що це ДРГ, й вже за ними сльози ніхто не лив ніколи їх історію не розкажуть. Втрати від масової роздачі зброї тільки в той період, мабуть, кратно перевищили всі потенційні загибелі від психопатів-терористів на наступні десятки років. Втім, згадувати минуле не треба – в умовах мобілізації, якби кількість зброї на руках у цивільного населення була б більше, ми замість інтіфади ножей-лайт мали б повноцінну міську герілью як проти органів комплектування та поліції, так й проти всіх, хто здався на них схожий. Я вже мовчу про те, що нас очікує хвиля вбивств в побутових конфліктах котрі раніше закінчувалися мордобоєм, бо хтось когось підрізав в день коли йому наставили рога й в нього зірвало клеми. Вже наразі атмосфера нездорова через дезертирів та в/с, що неналежно використовують табельні та трофейні озброєння – просто інформацію про інциденти не публікують на широкий загал, окрім коли вже вбивають весь екіпаж. Я не фанат правоохоронних органів, й ілюзій щодо них не маю, але мабуть якщо поліцейських будуть вбивати за ті гроші що їм платять, то вони просто позвільняються або перестануть приїжджати на випадки. Колективно ми від цього не виграємо. Тож, якщо тут почнеться масове "озброєння", то мабуть краще буде звідси з'єбати до моменту, як популяція "вільних людей" не вирішить між собою всі конфлікти. Повбивають вони один одного й оточуючих більше, ніж захистять.
Рубрика #Міжнародна_АНАЛітика_від_АрселоруЗнаєте, ото дивлюсь що Трампиня говорить й іноді робить й думаю, він мало того що російський агент, так ще 100% агент демократичної партії, бо він всіма своїми заявами й діями робить так, щоб демократична партія забрал не тільки верхні чи нижню палату конгресу восени, але й тупо весь конгресс цілковито...Тому я навіть не здивований, що демократи зараз такі пасивні майже у всьому, вони тупо чекають коли Трамп будучи ідіотом, який вмудрився 4 рази збанкрутував, просто жидко сяде у лужу сам...Єдине що після нього доведеться розгрібати ВЕЛЕТЕНСЬКУ купу лайна й єдине що мене турбує, так це те, що у демократичній партії США ДУЖЕ СТРІМКО набирають популярності натурально радикальні комуністи, а не центристи...А ну й ще що у разі імпічмента Трампа країною фактично буде керувати наглухо ще відбитіший Джей Ді Венс...хоча з іншої сторони, він скоріш буде як британська королева, бо впливу він майже немає, а от Рубіо...от скоріш за все цей чоловік по факту й буде всім керувати...бо НЕІРОНІЧНО (по при всі його деякі абсолютно тупі заяві, які скоріш за все він робив, щоб догодити Трампу) він мабуть ЄДИНА доросла людина у Білому Домі...
Пораненого морського піхотинця після розформування підрозділу перевели у «Шквал», який перебуває під командуванням управління штурмових військ, затримали у лікарні за СЗЧ та кинули на яму.Павло Федоров, батько військового 36-ї бригади морської піхоти Марка Федорова:«Підрозділ сина розформували, і таких пораненних, як мій син перевели в іншу частину. Туди списували таких бійців і з інших підрозділів. Зверху був такий наказ. І тоді ми з сином зіткнулися з іншою армією. Нібіто вона і українська, а смердить совком. Солдати там не люди, а якісь кріпаки.Мого Марка затримали в лікарні, де він лікувався в післяопераційний період. Його подали в СЗЧ. Його відвезли в той підрозділ, в який його перевели, але так і не зарахували. А повинні були його звільнити на протязі вересня 2025 року. Але так не сталося.Марк сьогодні мені зателефонував. Зв'язок був дуже поганий. Єдине, що я почув: "Мене посадили в яму". А в лікарні він перед цим лежав із-за запалення нирки та набряку в області копчика. Бо копчика немає, бо він щез назавжди під час вибуху ворожого дрону.Сьогодні мені телефонували офіцери із 30 і 36 бригади морської піхоти. Сказали, що не дадуть ображати морпіха Федорова Марка. Пообіцяли зробити від себе все можливе, щоб вирішити цю ситуацію. Я їм вірю. Бо це справжне ЗСУ».
Трамп висловив готовність відвідати Україну та звернутися до парламенту, "якщо це сприятиме досягненню мирної угоди". Ми вже пам'ятаємо, як у Верховній Раді виступпав Буш-старший, застерігаючи Україну від "самовбивчого націоналізму". Виступ Трампа міг би стати в рази гіршим ударом по українській політиці. Дональд Трамп уже активно присутній у Верховній Раді. До нього апелюють фактично учасники всіх фракції і депутатських груп. Від владної до опозиційних, від патріотичних до відвертих зрадників. Кожен "приносить Трампа" в парламент під соусом свого порядку денного. Одні кажуть, що говорили б з ним краще, ніж чинна влада, інші апелюють до його здатності встановити "швидкий" мир, треті номінують його на Нобелівку (і майже всі номінатори - проросійські). Найбільш високопоставлений амеркианський чиновник, який виступав у Раді за часів незалежної України був тодішній віце-президент Джо Байден. Він обіцяв підтримку в боротьбі з росією і заклкиав боротися із корупцією. Його слова викликали тривалі овації. Якщо Трамп виступить у Раді, це була б дійсно історична подія. Перший виступ президента США у Верховній Раді. І це... виступ Трампа. Є лише один нюанс - ми рідко чули від Трампа щось адекватне. Він не оратор, не мислитель, він просто дуже високопоставлений і впливовий торгаш. А симпатія до України в нього близька до нуля. Уявіть, Трамп виступає в Раді для "сприяння досягнення миру" і, як учора, каже щось типу "росія хоче бачити Україну успішною і готова допомагати з енергетикою". Хотілося б побачити після чогось такого, якою буде реакція народних депутатів? Встануть і будуть плескати тому, кого ще вчора завзято цитували в своїх паралментських виступах? Чи мовчки проігнорують президента країнии, яка і досі є нашим найбільшим парнером? Таких висловів собі зараз не дозволяє навіть Бойко (ну він-то зі своїми упирами аплодуватиме, в цьому ми не сумніваємось).Не знаю, кому і в якій гарячці спала на думка ця "чудова" ідея. Мабуть, комусь, хто хоче через парламент протягти якусь чергову фігню.Сподіваюся, що цього ніколи не станеться і ноги Трампової у Верховній Раді не буде. Йому просто стане ліньки, чи він забоїться обстрілів, чи ще щось.
Це серйозний провал. Російська сторона оприлюднила відео захопленого в Гуляйполі батальйонного командного пункту 102-ї бригади ТрО ЗСУ.На кадрах – бойові карти, радіостанції, ноутбуки та навіть смартфон із доступом до закритої групи в Signal. Нічого не знищено. Усе залишене в цілості. Важко переоцінити, наскільки цінною знахідкою це є для ворожої розвідки. ЯК ТАК СТАЛОСЯ?Подібні ситуації – прямий наслідок системної кризи в ЗСУ. Коли замість професійних командирів на посади потрапляють «свої» – друзі, куми, однокурсники або просто зручні пристосуванці, які вміло вилизують зад начальству.Коли життя солдата не має реальної цінності, а головним завданням командування стає не результат і не збереження підрозділу, а бажання не донести погані новини до ГШ. У таких умовах система комплектування й управління виглядає нерозумною, несправедливою та такою, що потребує радикального перегляду.У підсумку – демотивовані бійці, які цілими підрозділами залишають позиції. Це призводить до провалів на фронті – таких, як зафіксований на відео.І якщо ця системна проблема не буде усунута, її наслідки неминуче матимуть стратегічний характер (читай – ми проєбем).
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.