Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Василенко
Додано 14 лип 2024

Андрій Василенко

@AndriyVasylenko
Кількість підписників: 630
Фото: 389
Відео: 42
Посилання: 360
Опис:
Москальська тут заборонена. Баню спам, москалів, довбойобів. Теми #мова #географія #історія

👥 Кількість підписників

630
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -10

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 829 26-01-05 16:15
Українські слова, що мають протилежні значення В СОБІ Ж!Контроніми. В англійській таких повно (to dust, to clip, terrible/terrific ітд). Тоді як у нас вони є рідкісна мовна чудернацькість. Ось кілька з мережі:Боргувати, позичати — обидва є як брати, так і давати в боргВихідний — «кінцевий» (вихідна допомога) і «початковий» (вихідна точка)Відходити — «приходити до тями» і «помирати»Запам'ятати — «утримати в пам'яті» і «забути» (хоча ту несе калькою із московитського «запамятовать»)З'їжджати, збігати, злітати, сходити — як догори, так і донизуПестун — «улюбленець» і «вихователь»Честити — «шанувати» і «лаяти»Додам від себе ще «зводити»: «будувати» (зводити дім) і «знищувати» (зводити ліс, а також у «зводити нанівець»). Також, це як «обʼєднувати» (зведена таблиця, зводити людей разом), так і в негативному сенсі, як у «зводити з розуму» чи «зводити зі шляху».Маєте ще?Більше чудернацькостей соловʼїної за теґом #мова@AndriyVasylenkoЯкщо подобається таке, то підтримай автора внеском на Монобанку
👁 586 25-04-17 14:41
Історія Без Міфів, РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ… Дивлюся роками, поважаю працю, та все ж ніяк не звикну до назв каналів. Історія - царина, де абсолютна обʼєктивність по суті неможлива. А тут така надмірна показовість закарбована прямо у вивісці (бонус очки РІ за капслок). Для повного комплекту треба щось типу «Історія надпотужно-правдива, зуб даю не брешу, відповідаю на п…».З іншого боку, є неймовірний історичний проєкт з більш скромнии імʼям «The Документаліст». Є ще «Історія для дорослих» - своєрідний брендинг, хоча трохи заплутує. Ну й почесна згадка каналу «імені Т.Г. Шевченка» - менш науковий, та назва геніальна, бо у нас є традиція давати всьому кобзареве ім’я.Хз може просто колись так назвали, а далі вже було пізно міняти, бо всі звиклися. Або якась дивна підсвідома тяглість із радянщини, що мала на 100% правдиву газету «Правда». Навіть Гонгадзе заснував видання з такою назвою, лише додавши «Українська».Знову ж таки, це не критика праці згаданих каналів. Особливо шаную пана Мараєва. Просто роздуми вголос, якими вважав за необхідне поділитися з вами. Також, наводьте більше подібних прикладів, як когось забув.П.С. Як же міг забути улюблений Це ж було вже (назва говорить сама за себе, можливо найкраща в історичному укрютубі)
👁 452 25-03-10 07:44
Рубрика «Це ж було вже» - американська версія.Днями виклав важливе відео на англомовному каналі. Якщо коротко: у зв’язку із обставинами у родині, країні та світі загалом, займаюся сімʼєю і нагальнішими справами. Майже тотальне розуміння і підтримка України з боку глядачів, лише кілька відверто відбитих коментарів. Але ось що я отримав у електронну скриньку сьогодні…——Привіт, Андрію, це К*** із Міссісіпі. Ми вже спілкувалися раніше.Те, що я зараз скажу, пов’язане з тим, що відбувається у твоїй країні, а також у моїй.Наш уряд у Сполучених Штатах наскрізь корумпований, і це сталося не за один день. Хоча дехто ненавидить Дональда Трампа просто через ненависть, я не можу бути вдячнішим за те, що він знову в Овальному кабінеті. Це було критично важливо для виживання США — щоб хтось нарешті зняв покривало з корупції та спробував щось із цим зробити. Жоден політик, жодна людина не є ідеальною, і хоча це, безумовно, стосується й Трампа, він був єдиним, хто хоча б намагався щось зробити, щоб зупинити падіння Америки. 🇺🇸 Тому моя думка така: якщо факт, що більшість обраних чиновників у США корумповані, то логічно припустити, що ті, хто керує урядом України зараз, а також їхні попередники, також були корумповані. Сумно це визнавати про наші країни. Я на 100% упевнений у корупції у своїй, і, хоч це боляче усвідомлювати, я радий, що про це нарешті заговорили. Єдині люди, які борються проти викриття корупції, — це ті, хто від неї виграв. Я розумію, якщо ти не захочеш коментувати, особливо через електронну пошту. Але я вдячний тобі за все, чому ти мене навчив у великій частині мого життя, а саме у музиці, яку ми обидва любимо — Metallica (та інші). 😀 Сподіваюся, що ця війна закінчиться, і народяться нові люди та політики, які справді робитимуть щось корисне для своїх громадян, а не крастимуть у них. Бажаю тобі й твоїй родині повної безпеки в майбутньому. Твій дрррррруг, К***——Якось так. Але десь я таке вже чув. Від моїх знайомих з боліт. Року так 2019-21.