Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Алекс про усе
Додано 06 гру 2025

Алекс про усе

@AlexKovalchukTg
Кількість підписників: 1 146
Фото: 433
Відео: 61
Посилання: 136
Опис:
Cargofy CTO Для звязку по рекламі чи інших питаннях @Kelli_Nixe або [email protected]
Джерело

Алекс про усе | Я помітив, що з AI агентами я по суті став працювати набагато більше.К...

Логотип телеграм спільноти - Алекс про усе Алекс про усе @AlexKovalchukTg
936 Охват/переглядів 2026-04-17 07:43 Повідомлення №560
Я помітив, що з AI агентами я по суті став працювати набагато більше.Колись мисливці збирачі працювали десь по 4 години на день. Зарубали мамонта і тиждень їдять. Селяни в середньовіччі теж працювали менше. На посівній і жнивах впахували дай боже, але між сезонами, по суті всю зиму і пів літа, набагато менше часу тратили на роботу.А потім прийшла промислова революція і все різко прискорилось. Машини мали б забрати роботу на себе, але замість цього люди просто стали працювати за темпом машин.І з AI в мене дуже схоже відчуття.Коли я кодив руками, то зранку прийняв якесь рішення, пішов писати код, паралельно воно ще крутиться в голові і встигає відстоятись. Мозок перемикається між архітектурою, рутиною, деталями і мікроменеджментом.А зараз я закинув задачу агенту. Поки він пише, в голові вже з’явилась інша штука. Запустив ще одного. Паралельно думаю, як покращити першу, де підкрутити другу, що винести в окремий процес, що змінити в архітектурі. І в результаті з самого ранку мозок просто нонстоп фігачить на повну.Тому AI не допоміг мені працювати менше. Він призвів до того, що я почав викатувати продукти швидше.Так, думаю зараз є люди, які реально працюють менше, бо вони вже юзають AI, а інші ще ні. Але це дуже тимчасово. Бо коли вони на розслабоні витіснять тих, хто досі пише все руками, то дуже швидко зіткнуться з людьми як я, які не чілять, поки агент працює, а хуярять ще більше і задають просто нереальний темп.