Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Агентство відновлення
Додано 06 гру 2025

Агентство відновлення

@Agency_for_restoration
Кількість підписників: 2 259
Фото: 5,660
Відео: 265
Посилання: 1,580
Опис:
Головні новини про відбудову країни.

👥 Кількість підписників

2 259
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +22

👁️ Середній перегляд на повідомлення

389
Середній/День:: 462
Середній/Тиждень:: 387
ERR: 17.22%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

⛔️Через підвищення температури повітря на дорогах державного значення запроваджуються сезонні обмеження руху для великовагового транспорту.🌡Такі заходи необхідні для збереження дорожнього покриття в умовах спеки, адже за високих температур асфальтобетонне покриття стає більш вразливим до навантажень.🚛Обмеження стосуватимуться великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн за температури повітря вище +28°C.На автомобільних дорогах державного значення, а також на основних логістичних маршрутах буде встановлено відповідні дорожні знаки та інформаційні щити.❗️Спільно з Національною поліцією, Укртрансбезпекою, місцевими органами влади та власниками об’єктів дорожнього сервісу визначаються місця тимчасового відстою великовагового транспорту на період дії обмежень.Водночас обмеження не поширюватимуться на:➡️транспорт, що ліквідовує наслідки надзвичайних ситуацій;➡️перевезення небезпечних і швидкопсувних вантажів;➡️перевезення живих тварин і птиці;➡️військові перевезення та транспортування вантажів для потреб оборони.❗️ Просимо водіїв та перевізників враховувати тимчасові обмеження під час планування маршрутів та дотримуватися вимог дорожніх знаків.Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🗣Розвиваємо прикордонну інфраструктуру на кордоні з МолдовоюВ Одеській області модернізовано чотири пункти пропуску на українсько-молдовському кордоні та побудовано новий майданчик для стоянки транспорту й відпочинку учасників дорожнього руху поблизу пункту пропуску «Рені – Джюрджюлешть».Оновлення охопило пункти пропуску «Старокозаче – Тудора», «Долинське – Чишмікіой», «Лісне – Сеіць» та «Малоярославець 1 – Чадир-Лунга». Ці об’єкти мають важливе значення для транспортного сполучення між Україною та Республікою Молдова, а також для розвитку міжнародних логістичних маршрутів.❗️На пунктах пропуску виконано комплекс робіт із модернізації інфраструктури. Зокрема, встановлено нові модульні споруди для роботи персоналу, оновлено інженерні мережі, облаштовано резервні джерела живлення, зовнішнє освітлення, навіси, пішохідну інфраструктуру та виконано благоустрій територій. Також встановлено сучасні засоби організації дорожнього руху та обладнання для підвищення безпеки.🏗️Окремим етапом стало будівництво сучасного сервісного майданчика на автомобільній дорозі М-15 Одеса – Рені (на м. Бухарест) поблизу пункту пропуску «Рені – Джюрджюлешть».ℹ️ Майданчик площею 1,7 га розрахований на 46 місць для вантажного транспорту та 13 місць для легкових автомобілів, зокрема передбачено місця для маломобільних груп населення. Тут облаштовано громадську вбиральню, навіси для відпочинку, освітлення, а також необхідні мережі водопостачання та водовідведення.🔹Будівництво майданчика реалізовано в межах програми Європейського Союзу «Механізм «Сполучення Європи» (CEF) як складову ініціативи «Шляхи солідарності».🇺🇦🇪🇺 Реалізація цих проєктів сприяє збільшенню пропускної спроможності кордону, покращенню умов роботи прикордонних і митних служб, підвищенню комфорту для громадян та перевізників, а також розвитку транспортного сполучення між Україною та країнами Європейського Союзу.Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🇺🇦🇬🇧Україна — Велика Британія: посилення стійкості енергетичної інфраструктури Представники Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України провели робочу зустріч із представниками Посольства Великої Британії в Києві, присвячену питанням посилення стійкості енергетичної інфраструктури України та розвитку співпраці у сфері її захисту.🔷 Під час зустрічі сторони обговорили бачення Агентства щодо реалізації завдань із захисту енергетичних об’єктів та наявні спроможності для впровадження відповідних проєктів. Окрему увагу було приділено управлінським процесам пріоритезації проєктів захисту, механізмам ухвалення рішень та координації робіт.Заступник Голови Агентства Іван Лукеря розповів про проєкти захисту об’єктів життєзабезпечення, зокрема в місті Києві, над якими наразі працює Агентство відновлення, а також про практичні рішеннях, що спрямовані на підвищення стійкості критичної інфраструктури.🗣Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Комендант представив підхід Агентства до впровадження цифрових інструментів, які підсилюють прозорість та підзвітність процесів будівництва захисних об’єктів, а також сприяють більш ефективному управлінню проєктами. Представники Посольства Великої Британії в Києві представили актуальні пріоритети та підходи до підтримки енергетичного сектору України, окреслили чинні ініціативи й програмні інструменти, а також підтвердили готовність до подальшого розвитку співпраці в напрямку зміцнення енергетичної стійкості України.🤝Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України високо цінує підтримку міжнародних партнерів та продовжує системну роботу над зміцненням стійкості критичної інфраструктури держави. Співпраця з міжнародними партнерами залишається важливою складовою забезпечення надійності та безперервного функціонування критичної інфраструктури України в умовах воєнних викликів.Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🗣Експлуатаційне утримання доріг державного значення: працюємо над безпекою на дорогах🚧 На дорогах державного значення завершено основний етап ремонтних робіт після зимового періоду. Водночас у межах Плану заходів з підвищення рівня безпеки на автомобільних дорогах загального користування державного значення на 2026 рік тривають роботи з експлуатаційного утримання дорожньої мережі.🚜 Дорожники проводять прибирання узбіч, покіс трави, оновлюють дорожню розмітку та пішохідні переходи, встановлюють і замінюють дорожні знаки, а також виконують локальні ремонти окремих ділянок покриття.💬З початку року, крім ліквідації деформацій дорожнього покриття, виконано комплекс заходів, спрямованих на підвищення безпеки всіх учасників руху: відновлено та замінено 4,6 тис. дорожніх знаків; нанесено дорожню розмітку на понад 1,7 тис. км автомобільних доріг; оновлено розмітку на більш ніж 900 пішохідних переходах; реалізовано інші заходи з організації та підвищення безпеки дорожнього руху.❗️ Підтримання доріг у належному стані — це не лише питання комфорту, а насамперед безпеки людей, безперебійної логістики та надійного транспортного сполучення між громадами.📍Роботи з експлуатаційного утримання тривають в усіх регіонах країни.Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🗣Ольга — начальник цеху з виробництва дорожніх знаків одного з підрядників Агентства відновлення.Із 2021 року Ольга очолює цех із виробництва дорожніх знаків одного з підрядників Агентства відновлення. У дорожній галузі вона вже працює сімнадцять років. 🔹Її робота доводить: навіть деталь, яку більшість водіїв сприймає як звичну частину дороги, має велике значення. Адже саме дорожні знаки забезпечують безпечний рух, орієнтування та безперебійну роботу транспортної мережі.Коли 26 лютого 2022 року було ухвалено рішення демонтувати дорожні вказівники, щоб ускладнити пересування ворога, Ольга добре усвідомлювала важливість цього кроку. Те, що раніше було елементом дорожньої інфраструктури, в умовах війни стало частиною системи безпеки країни. А згодом перед її командою постало нове відповідальне завдання — виготовити та повернути на дороги тисячі вказівників, щоб відновити повноцінну навігацію для людей і транспорту.Після початку повномасштабного вторгнення виробництво у Миколаєві майже одразу зупинилося. Працівники евакуювалися, а на підприємстві залишалася лише охорона. Відновлювати роботу почали поступово з липня 2022 року: спочатку виходили на кілька днів, потім на тиждень, далі — на два, поки підприємство не повернулося до повноцінного режиму роботи.Попри те, що місто тоді регулярно перебувало під ворожими обстрілами, цех продовжував працювати. Якщо до великої війни його продукція була потрібна переважно для об'єктів у Миколаївській області, то сьогодні команда з дев'яти фахівців під керівництвом Ольги забезпечує дорожніми знаками об'єкти групи компаній підрядника по всій Україні. 💬«У 2022–2023 роках ми почали поступово повертати знаки на місця. Теоретично на всіх ділянках нашої відповідальності роботу вже завершено — крім, звісно, окупованих територій», — розповідає Ольга. Більшість водіїв сприймають дорожні знаки як звичний елемент дороги й рідко замислюються над їхнім значенням. Водночас без належної організації дорожнього руху та встановлених знаків неможливо ввести в експлуатацію ані новозбудовану, ані відремонтовану дорогу. Саме вони стають фінальним етапом будь-якого інфраструктурного проєкту.У воєнний час ця робота має ще глибший зміст. Повернення дорожніх знаків на деокуповані території — це не лише відновлення навігації. Це один із символів повернення держави, безпеки та звичного життя туди, де ще нещодавно точилися бойові дії.💬 «До повномасштабного вторгнення ми планували модернізацію: хотіли закупити нові верстати та обладнання. Але зараз війна, і це не на часі. Працюємо так, як можемо, а модернізацією займемося вже після перемоги», — ділиться планами Ольга. Покидати Миколаїв Ольга навіть не думала. Тут її дім, батьки та син. Попри постійну небезпеку, вона вирішила залишитися і продовжувати працювати. Відновлювати сили після напружених робочих днів допомагають прості речі — дача, город і риболовля. Жартує, що має дещо нетипові захоплення, але саме вони дозволяють відволіктися від тривог і постійного стресу.🗣За її словами, попри те, що ворожі «шахеди» літають над містом чи не щодня, Миколаїв живе й активно розвивається. Найважчим був 2022 рік, коли більша частина населення виїхала, а вулиці спорожніли. Згодом люди почали повертатися, а разом із ними до Миколаєва приїхало багато переселенців, зокрема з Херсонщини. Місто поступово оживає: повертаються люди, реалізуються нові проєкти.💬 «Попри війну, Миколаїв відбудовується вже зараз. Місто стає кращим, зеленішим. Вірю, що після нашої перемоги воно розквітне й буде дуже красивим. Все обов'язково буде добре», — упевнена Ольга. Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🏗️ Будуємо нове житло у ГостомеліНа Київщині триває відновлення житла, зруйнованого внаслідок повномасштабного вторгнення росії. У Гостомелі на вулиці Проскурівській реалізуємо масштабний проєкт нового житлового будівництва на місці будинків, знищених під час бойових дій у 2022 році.🏢Проєкт передбачає зведення сучасного житлового комплексу із семиповерхових будинків на 360 квартир. Раніше на цій території розташовувалися будинки на 272 квартири, які зазнали значних руйнувань.⚡️Важливою складовою проєкту стане споруда подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття. У мирний час вона функціонуватиме як спортивний комплекс, а в разі небезпеки слугуватиме надійним укриттям для мешканців. Загальна площа споруди становитиме понад 2,1 тис. м², а одночасно перебувати тут зможуть 1212 осіб.Наразі роботи активно тривають. Уже облаштовано будівельний майданчик та розпочато реалізацію першої і другої черг проєкту. Будівельники виконують монтаж стін підвального поверху будинку №2 та перекриття підвального поверху будинку №3. Паралельно підготовлено основу та триває встановлення баштового крана для спорудження укриття.ℹ️ Відновлюємо не лише житло, а й створюємо сучасний, безпечний і комфортний простір для життя людей. Саме такими мають бути громади, які відбудовуємо після руйнувань війни.Підписуйтесь на наш 🚀Telegram
Щотижневий дайджест моніторингу закупівель будівельних матеріалів для зведення фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури📍 Агентство відновлення за дорученням Уряду продовжує будівництво інженерного захисту на понад 100 обʼєктах критичної інфраструктури. На офіційному вебсайті Агентства відновлення функціонує та регулярно оновлюється аналітичний дашборд, який дає змогу в розрізі регіонів відстежувати перелік закуплених будівельних матеріалів і їхню вартість.🔗 Ознайомитися з дашбордом можна за посиланням Упродовж останнього тижня до дашборду внесено актуальні дані щодо закупівель, здійснених підрядними організаціями у Миколаївській, Рівненській, Сумській, Херсонській та Харківській областях.Ефективні закупівлі мовою цифр➡️ До переліку закуплених матеріалів увійшли арматура, бетон, фортифікаційні блоки та металоконструкції, а також інші швидкоспоруджувальні конструкції з урахуванням безпекової складової.Фортифікаційні блоки Закупівлю здійснювали Сумська та Херсонська області.Вартість становила 5 178 за «малий» блок (120×60×60) та 9 850 грн за «великий» блок (240×60×60).Металоконструкції Закупівлю здійснювали Харківська та Херсонська області. Ціна — від 74 189 до 106 314 грн за тонну.Арматура Закупівлі здійснювали Миколаївська, Рівненська, Сумська та Херсонська області. Вартість — від 34 036 до 36 000 грн за тонну з доставкою на об'єкт будівництва. Бетон Закупівлю здійснювали Миколаївська, Рівненська, Сумська, Харківська та Херсонська області. Вартість — від 3 607 до 8 554 грн за кубічний метр. Ціна формується залежно від класу бетону та наявності відповідних виробничих потужностей у регіоні.Підписуйтесь на наш 📱 Telegram
💬Завершили ремонт картами на ділянці об’їзду в Теребовлі на Тернопільщині Для забезпечення безпечного та комфортного проїзду об’їзними маршрутами під час ремонту мосту та підходів до нього на трасі М-19 відновлюємо найбільш пошкоджені ділянки доріг Р-87 та Т-20-01. Підрядна організація вже завершила влаштування гарячого асфальтобетону на ділянках дороги Р-87 Галич — Підгайці — Сатанів. Методом влаштування карт тут відновлено 6,5 тисяч метрів квадратних дорожнього покриття товщиною асфальту 8 см. Автошлях пролягає через місто Теребовля та наразі слугує об’їзною дорогою для легкових автомобілів.Також триває ремонт картами на дорозі Т-20-01Бучач-Чортків-Скала-Подільська від міста Бучач у напрямку Чорткова. Згідно з тимчасовою схемоюорганізації дорожнього руху цю ділянку використовують вантажівки для об’їзду перекритої на рік міжнародної траси М-19.Нагадаємо, ремонт дорожнього покриття картами є одним із методів відновлення автомобільних доріг, що дає змогу усунути нерівності, колійність, просадки та інші дефекти, які виникають у процесі експлуатації. Під час такого ремонту здійснюється заміна верхнього шару дорожнього одягу, що забезпечує захист основи дороги від проникнення вологи та подальшого руйнування. Завдяки цьому подовжується термін експлуатації дорожнього покриття.  ❗️Нагадуємо!До 02.06.2027 року закритий проїзд ділянкою міжнародної дороги М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече км 354+689 – 355+566 у місті Теребовля. Завдяки транскордонному співробітництву розпочато капітальний ремонт аварійного мосту разом із підходами загальною довжиною ділянки — 850 м. ❗️На момент проведення ремонтно-будівельних робіт, рух транспортних засобів здійснюється відповідно до  тимчасової схеми організації дорожнього руху, яка затверджена патрульною поліцією. Рух для легкових та вантажних авто організовано різними маршрутами. ℹ️ Ремонтні роботи відбуваються в рамках реалізації проєкту «Покращення транскордонної мобільності шляхом будівництва регіональної дороги № 627 Косів Ляцькі – Соколів Підляський та капітального ремонту мосту в м. Теребовлі на дорозі державного значення М-19» у рамках Міжнародної програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща – Україна 2021–2027». Мета проєкту –  розвиток та посилення сталої, кліматично стійкої, розумної та інтермодальної національної, регіональної та місцевої мобільності, включаючи покращений доступ до TEN-T та транскордонну мобільність.🪙 Завдяки програмі Interreg NEXT«Польща – Україна 2021–2027», 90% вартості робіт покриває Європейський Союз. Решту 10% фінансує українська сторона за кошти місцевих бюджетів. Загальна вартість проєкту становить 3 200 000 євро.Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🚧Поточні ремонти на дорогах державного значення: з початку року відремонтовано 14,7 млн м² дорожнього полотнаНа дорогах державного значення по всій Україні тривають роботи з експлуатаційного утримання та відновлення дорожнього покриття. Водночас уже завершено першочергові роботи з ліквідації пошкоджень, що виникли після осінньо-зимового періоду.З початку року дорожники відновили понад 14,7 млн м² покриття. Основний обсяг робіт виконується методом укладання великих карт, що дозволяє оперативно усувати значні дефекти та забезпечувати безпечний проїзд автомобільними дорогами.Лише протягом минулої доби, 11 червня, ліквідовано пошкодження на 93 тис. м² дорожнього покриття. Роботи виконувалися на міжнародних та національних автомобільних дорогах у різних регіонах країни.📍Найбільші обсяги відновлення з початку року виконано у:Кіровоградській області — 1 млн 537 тис. м²;Київській області — 1 млн 519 тис. м²;Миколаївській області — 1 млн 61 тис. м²;Харківській області — 1 млн 20 тис. м²;Дніпропетровській області — 983 тис. м².❗️Сьогодні відновлення дорожньої інфраструктури — це не лише питання комфорту пересування. Насамперед це забезпечення безпеки людей, безперебійної військової логістики, евакуаційних маршрутів та стабільної роботи економіки.ℹ️ Надалі роботи зосереджуватимуться на експлуатаційному утриманні мережі доріг державного значення та відновленні маршрутів у прифронтових регіонах. Особлива увага приділятиметься автошляхам, які мають стратегічне значення для потреб Сил оборони, евакуації населення та забезпечення життєдіяльності громад.❗️ Закликаємо водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків, завчасно знижувати швидкість та зберігати безпечну дистанцію.Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram
🗣Відкриваємо рух ділянкою дороги Н-02 у Тернопільській області❗️Завтра, 12 червня, о 12:00 буде відкрито рух для всіх видів транспорту ділянкою автомобільної дороги Н-02 Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, яка була закрита майже два місяці.На півночі Тернопільщини завершено ремонт мосту на км 45+402. Штучна споруда, збудована у 1947 році, перебувала в аварійному стані та потребувала термінового відновлення. Після виконання ремонтних робіт проїзд між Кременцем і Почаєвом знову забезпечено для всіх видів транспорту.У межах ремонту виконано комплекс необхідних робіт: проведено земляні роботи, відновлено дорожній одяг, укріплено конструктивні елементи споруди та встановлено бар’єрне огородження для підвищення безпеки дорожнього руху.ℹ️ Нагадаємо, у 2025 році фахівці ДП «Дорожній науково-технічний центр» за результатами обстеження визнали міст аварійним (5-й експлуатаційний стан) та встановили обмеження руху транспортних засобів вагою понад 3,5 тонни. Подальша експлуатація споруди без ремонту становила ризик для учасників дорожнього руху.📆Аварійні ремонтні роботи щодо відновлення проїзду стартували 31 березня. Завдяки злагодженій роботі дорожників рух вдалося відновити майже на три тижні раніше запланованого терміну — замість 1 липня проїзд буде відкрито вже 12 червня. Підписуйтесь на наш 🚀 Telegram