Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ad astra in Ukraine
Додано 06 гру 2025

Ad astra in Ukraine

@Ad_astra_in_Ukraine
Кількість підписників: 884
Фото: 3
Посилання: 518
Опис:
@Ad_astra_in_Ukraine

👥 Кількість підписників

884
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -5

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 226 26-05-29 12:15
​Мрієш створювати найсучасніші авіалайнери, автомобілі чи дивовижні будівлі, ще навчаючись у школі? Бажаєш випробувати себе у цьому вже зараз?У тебе з'явився такий шанс!Ми – великий український приватний інженерний центр, який вже понад 1️⃣0️⃣ років є офіційним постачальником робіт для американської аерокосмічної корпорації Боїнг✈️🚀 – вже вдруге* відкриваємо для усіх охочих безоплатний літній STEM-табір! Приходь та спробуй себе як вчений-експериментатор, особисто виконуючи найцікавіші досліди з фізики, або як проектувальник та виробничник, розробляючи цікаві конструкції та відразу перевіряючи їх працездатність та міцність!З нашою допомогою ти зможеш знайти справжніх друзів та зібрати свою команду однодумців для втілення у життя найбільш амбітних задумів! Пам’ятай: займатися фізикою та сучасним інжинірингом не тільки дуже захопливо, а ще й вигідно. Адже навіть студенти старших курсів технічних спеціальностей бакалавра, у яких є гарні інженерні вміння, мають можливість працювати у нашій компанії та мати дохід, який не тільки значно перевищує середню зарплату усіх українських робітників в усіх галузях, а ще й переважає «стартовий» дохід 50% джунів в українських IT компаніях (за даними відомого ресурсу DOU.ua). Зверни увагу: в нас є постійні групи школярів 7-11 класів, що займається цікавою експериментальною фізикою, тож ти можеш завітати до них на вихідних та побачити все на власні очі!  КОЛИ: 1-14 червня.🗺 ДЕ: Київ, НТУУ «КПІ», головний корпус (станція метро Політехнічний Інститут). Поспішай: перше заняття вже 1 червня!Цікаво?Тоді пиши нашому координатору #STEMта Дарина Савчукіз задоволенням відповість на всі питання та пояснить усі нюанси!  P.S. Дізнайтеся більше про те, як ми допомагаємо українським школам впроваджувати STEM у свою навчальну діяльність з нашої спеціальної групи у Фейсбуці, а про те, як зазвичай відбувається наше «авторське» навчання - з Інстаграму нашої навчальної команди!P.P.S. Будемо вдячні кожному читачеві за репост цієї ж нашої об’яви у Фейсбуці, адже це допоможе залучити до нашого навчання якнайбільше зацікавлених школярів нашої країни! * Ми пишаємося, що лише за рік навчання уроків STEM, які проводилися у київському ліцеї №153 за розробленими з нашою допомогою матеріалами, до нашого минулого літнього інженерного табору долучився кожен п’ятий учень з трьох 6-х класів, де вони викладалися! Бажання продовжити подібні заняття у свій вільний час улітку найкраще ілюструє, як діти сприйняли цю діяльність на новій для нас ниві.