Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - A.I.R.T.E.A.M_UA🇺🇦
Додано 06 гру 2025

A.I.R.T.E.A.M_UA🇺🇦

@AIRTEAM_UA
Кількість підписників: 2 191
Фото: 1,650
Відео: 422
Посилання: 900
Опис:
Новини, Авіація, інформація з фронту та від партнерів. Якщо є питання і пропозиції: @dam1f

👥 Кількість підписників

2 191
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -27

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,900 26-05-20 09:37
Прийшов час вам розповісти, що ж таке «чорний ящик» у літаку🤔Насправді він ніфіга не чорний і не завжди навіть кубічної форми. На МіГ-29 використовують систему, що має назву Тестер-УЗЛ. Саме ця річ (фото 3) носій абсолютно всієї польотної інформації і записує він кодово-імпульсної сигнали на магнітну стрічку. На землі після кожного польоту група ОК знімає дані на «флешку» (фото 1) через спец розʼєм «Луч-КПА» (фото 2) з подальшою обробкою і аналізом всіх деталей польоту. За що їм щире дякую. До прикладу якщо курсант не випустив закрилки саме через ОК командир усе дізнається.Сам накопичувач захований у титановому контейнері, що покритий ерозостійким теплозахисним матеріалом холодної вулканізації та поверх вкритий герметиком. Тому ні вогонь ні морська вода йому не страшні. Навіть g 1000 витримає (імпульсом 10мкс).Тестер може записувати ~ 90 сигналів і напряму працює з засобами інформування як «Екран» чи «Ріта». У разі «біди» на ньому буде збережено повністю останні 3 години роботи літака.На фото 4 показано «чорний ящик із літака Іл-76» 🤣Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅
👁 913 26-03-09 14:18
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
👁 3,330 26-01-21 14:55
Як казав пан полковник Щєбуняєв: «я вас єб*в єб* і буду єб*ти»Ой вибачайте не то, він ще казав: «на кожен хитрови*баний болт найдеться гайка з різьбою», ось так краще.Шановне панство, в інтернеті дуже просто відрізнити чоловіка від пацанюри, дорослі офіцери живуть життя, виконують бойові завдання, а час від часу ведуть телеграм канальчики, проте чомусь одноголоса заява більш як 7 дорослих військовослужбовців, авіаторів з різних Сил та родів досі потребує доказів? Ви серйозно?!)Ну аби ті вибухи не припинялись ми опублікуємо серію смачних факапів вище згаданих осіб не причетних до авіації про те дуже сильно рвущих на собі чокери і широкі штани.Дуже гарні слова з пісні Дрюса "Ти не знєш, чим пахне рідна земля. Все, що ти про неї знаєш, прочитав десь в тєлєфоні", ось і ви жертви мережі і легкого заробітку, і кєнти ваші яких ви звете "брат" хоча сакральний зміст слова вам іще не відомий, шістки ваші котрі бігають кричать "ми не з ними", смішно, хоч би акуратніше ховались коли шушукаєтесь гадостями за спиною. Всі хто згадані мають пряму причетність.Дорослій частині читачів і так все зрозуміло, решті буде досить і цього матеріалу аби зрозуміти, що в своїх намірах і словах ми впевнені.Брат брату брат да братва?Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅
👁 2,270 26-01-17 11:52
А тепер поговоримо про тих хто намагається втримати маску, хоча за нею теж ховається прищаве єбло🤷‍♂️👉 АviаOFN👉 ExxdusЧитати телеграм канали вам ніхто не забороняє, проте вмійте тверезо дивитись на речі та довіряйте лише дійсно перевіреним джералам, особливо у випадку з гівнсайдами. Кого із наших читачів помітив там в підписках - не ображайтесь.На даний момент із виділених два підр канали котрі ведуть підривну діяльність і напряму співпрацюють із ворогом. Їх підпісники здебільшого діти і фріки-додіки котрих забанили на нормальних авіа каналах за коментарі та негідну поведінку. Ці канали вербують молодь робити їм фото і відео авіації в тч біля аеродромів з метою подальшого продажу інформації русні, діти йдуть на це через погрози з боку адмінів підр каналів або за винагороду.А також, ці пройдисвіти представляються льотчиками і називають іменна моїх полеглих командирів і братів як своїх друзів і покровителів, за що вам бляді малі горіти в пеклі.Прошу дорослих звернути увагу на своїх дітей, якщо колись я зловлю вашого сина з камерою під аеродромом, і не дай Боже у нього будуть чати з цими двома, будете потім і злитись і плакатись і ображатись.Доповідь коротко закінчив🫡Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅