Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Канал Олександра Беспалого
Додано 14 тра 2021

Канал Олександра Беспалого

@ABesNews
Кількість підписників: 4 747
Фото: 3,900
Відео: 2,620
Посилання: 2,920
Опис:
Це телеграм-КАНАЛ відеоблогера, військового інженера, науковця та громадського діяча Олександра Беспалого. Теги: https://t.me/ABesNews/70 Телеграм-ЧАТ там: @ABesChat YouTube: http://bit.ly/ABespalyj Facebook: http://bit.ly/ABespalyFB

👥 Кількість підписників

4 747
Середній/День:: +5
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -17

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 023
Середній/День:: 1,370
Середній/Тиждень:: 984
ERR: 21.55%

📊 Кількість повідомлень на день

5.9
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 5.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Є два напрямка розвитку у держав. Чіплятися за минуле. Як це робить Росія. І будь яка імперія поки не розвалиться.Надрачувати на минуле "вєлічіє", на представників унтерменшів, які зраджували своїх і ставали частиною імперії. І намагатись всім доводити свою велич в тому числі прикладами перебіжчиків які стали імпєрцами і "культурним обличчям імперії" в світі.І можна йти в майбутнє. Як це робить сьогодні Україна. Все що заважає нам йти вперед і повертає нам комплекси меншовартості, в принципі нам не потрібно. І це не про спадок. Це про формування майбутнього.Спадок в нас забрали і підмінили своїм. Ті самі москвоімперці. І це треба міняти на те, що підсилює національну свідомість та пам'ять боротьби за незалежність. Прямо зараз історія змінює вектор. Зовсім змінюється формат. Прямо зараз Україна починає займати місце в світовому порядку яке кільке років тому було неможливо уявити.І зараз ці зміни виборюються дуже великою ціною. І не для того ми зараз платимо таку ціну, щоб дивитись в часи, коли Україна була поневолення імперією.Наші політики вже туди дивились. Всі ці роки поки загравали з московією. Надіючись що московіти признають в Україні самостійного державу. А ні Те ж саме про відношення до УПА.Ми маємо право пишатись тими, кого ми вважаємо гідними. Ми маємо право брати за взірець людей, які робили те, що і сьогодні робимо ми всі. Боролись за незалежну Україну. За її існування. Я навіть не хочу уявляти скільки часу треба було російському угрупованню в 22 році, щоб пройти "гонорову" Польщу від кордону до кордону. Хоча ми всі розуміємо, що в тому що ми встояли, є і величезна заслуга Польщі. Але ціну яку платимо ми життями Українців, незрівнянна ні з чим. На жаль. Часи змінилось. Обставини змінилось. Ми змінились. З 22 року ми зробили те що було не під силу більшості розвитих країн заходу. І продовжуємо це робити. Треба формувати нову повістку. Треба позбуватись всього що нагадує про приниження, комплекс меншовартості, та залежності від "метрополії". Ми того варті. І ми платимо дуже велику ціну за це.
🔥Травнева просмажка рф: «Маґура» спалили у 2 рази більше БпЛА ворога, ніж у квітні!У травні погода на Північно-Слобожанському напрямку покращилась — і окупанти активізувались дронами. Але отримали потужну контрдію від 47 омбр «Маґура». Втрати ворога за травень 2026 року: жива сила — 68 ліквідованих, 44 «трьохсотих», 1 здався в полон БПЛА — 481, із них 228 — ударні «Молнії» подавлено FPV — 36 виявлено дронів РЕБом — 1585, подавлено — 1137 озброєння та військова техніка — 45 склади ПММ та майна — 5Зауважимо, що 47 омбр нині — на 6 місці в СОУ за результативністю збиття дронів. «Маґура» вдячна за підсилення дронами фонду«Повернись живим» та Оператору ГТС України в рамках проєкту «Дронопад».Але ми не тільки ефективно відпрацьовували по окупантах та їхній техніці, а й зберігали свої сили та засоби за рахунок налагодженої логістики.Силами роти НРК: перевезено вантажу та провізії — 38,7 тоннЯк 47 ОМБр «Маґура» випалює ворога на Північно-Слобожанському напрямку — дивіться у відео.Semper audentes! Завжди відважні!47 омбрКод нації 47 | Наш сайт | Instagram | Facebook | Підтримай 47-му
Білецький: ми будемо просуватися далі на Схід, а росіяни — до своїх кордонівКомандир Третього армійського корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький в ефірі ТСН «Марафон. Єдині новини» — про ситуацію на фронті, провальну весняну кампанію рф та перспективи перелому у війні.«Росія провалила зимову та весняну кампанії. За травень противник захопив найменше територій від 2023 року — приблизно 10 км². Здобутки України в травні будуть більшими, ніж здобутки росіян», — заявив бригадний генерал.За його словами, брак успіхів на фронті росіяни намагаються компенсувати терором проти цивільного населення. Прикладом цього є останній масований обстріл українських міст.Білецький також розповів про нарощування контролю Третього армійського корпусу над логістикою ворога на Луганщині. Зокрема вперше з часів АТО-ООС нашим військовим вдалося дотягнутися і до Ізвариного, розташованого на українсько-російському кордоні.Як це вплине на перебіг бойових дій, — дивіться у відео.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати🇺🇦
🇺🇦30 травня 1876 року московський імператор Алєксандр ІІ у німецькому містечку Емс підписав таємне розпорядження про повну заборону українського письменства.Указ доповнював основні положення Валуєвського циркуляру 1863-го. Він мав на меті витіснення української мови з культурної сфери.Указ забороняв друкувати книги українською мовою, викладати нею у початкових школах, влаштовувати концерти з українськими піснями чи театральними виставами, ввозити на територію російської імперії книги українською мовою без особливо дозволу.Автор документа – Михайло Юзефович, помічник куратора Київського учбового округу. Він підготував меморандум на ім’я імператора, де звинуватив діячів українського руху в тому, що вони прагнуть «вільної України у формі республіки з гетьманом на чолі».Юзефович ініціював закриття газети «Киевский телеграф» та Південно-західного відділу російського географічного товариства. Іншими наслідками Емського указу (сучасники називали його «законом Юзефовича») стали ліквідація Громад, звільнення професорів-українців із Київського університету.Емський указ так і не був скасований. Припинив свою чинність після маніфесту царя Ніколая ІІ у жовтні 1905-го, яким, зокрема, запроваджувалася свобода слова. 🇺🇦👍Лише після Революції Гідності та московської агресії, завдяки прийняттю популяризаторських законів, українська мова почала дійсно відвойовувати позиції на всіх фронтах, втрачені через постійні утиски, заборони, та нав'язане зросійщення, яке тривало століттями. Мова дійсно має значення! Любіть українську! Спілкуйтеся українською! Творіть українською!🌐 Історія України🔱 Підпишись, пізнавай, поширюй!
ЯКОЮ МАЄ БУТИ МІГРАЦІЙНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ?Особисто я вважаю, що пріоритет України має бути зовсім іншим.По-перше - повернення українців додому.Мільйони наших громадян виїхали через війну, і держава має створити умови, щоб вони хотіли повернутися.По-друге - інтеграція ветеранів та ВПО у цивільне життя.Після війни Україна матиме сотні тисяч ветеранів та ВПО. Їх адаптація, робота та нормальне життя - це питання національної безпеки.По-третє - спрощене громадянство для іноземців, які воювали за Україну.Люди, які ризикували життям за нашу державу, точно довели свою відданість Україні.І лише після цього - контрольована трудова міграція, близьким нам за менталітетом.Україна не може повністю закритися від міграції. Але міграційна політика має працювати насамперед в інтересах української держави:знати, кого ми запрошуємо;вимагати поваги до українських законів, мови та культури;не допускати появи закритих анклавів та паралельних суспільств.Бо питання міграції - це не лише економіка. Це питання майбутнього країни.А як ви бачите майбутню міграційну політику України?🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
МІГРАНТИ - ЦЕ РІШЕННЯ ЧИ НОВА ПРОБЛЕМА?Все частіше наш уряд вказує на дефіцит робочої сили. За їх словами, рішення криється в залученні робітників з-за кордону.Лунають цифри від сотень тисяч до кількох мільйонів працівників.В Україну вже приїжджають люди з Туреччини, Індії, Узбекистану, Бангладеш та інших країн.Для розуміння:у Бангладеш мінімальна зарплата близько 100$, в Україні - приблизно 210$. Для багатьох це серйозна мотивація для переїзду.Залучення таких працівників - це запуск міграційних процесів. Але питання міграції - це не лише про економіку та нестачу рук.Деякі країни Європи вже стикалися з масовою міграцією. І наслідки цього ми всі бачимо:- закриті етнічні спільноти (гетто);- проблеми інтеграції. Відсутність адаптації до мови, законів та культури України;- соціальна напруга;- культурні, релігійні та ціннісні конфлікти.Якби нам не хотілося, але все ж, після війни Україна буде все ще вразливою. І рішення, які ухвалюються зараз, можуть вплинути на те, якою країна стане через 10-20 років.Завтра напишу, якою, на мою думку, має бути міграційна політика України після війни.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
Про суть нічної атаки1. Основну частину збитків знову завдали ракети. На жаль, ракет було занадто багато для наших ресурсів ППО.2. Щодо «Шахедів», Сили оборони продемонстрували кращі показники, ніж у середньому за півріччя. 3. Цього разу частка перехоплювачів вже склала понад 40% від усіх збитих Шахедів. Позитивна динаміка роботи Міністерства оборони та Сил оборони України за останні 4 місяці очевидна. 4. Шахеди цього разу, як і минулого, використовували тактику масованої атаки, залітаючи одними маршрутами, намагаючись перевантажити ППО.5. Реактивні «Шахеди» у невеликій кількості намагалися атакувати Київ з півночі, при цьому застосовувалися як «Герань-3», так і «Герань-4».6. «Шахедів» з керуванням було мало, у цій атаці ворог робив ставку на масовість, а не на ефективність.7. Спроб керувати «Шахедами» з РБ цього разу не фіксувалося. Висновки робити зарано. Можливо тому, що весь удар був на Київ, а не на західну частину України, як минулого разу. 8. Я вважаю, що цілі в Києві були обрані противником лише як привід для удару по місту. Наприклад завод на Лук’янівці, де за роки війни ракетами вже давно рознесли все, що можна було, або територія командування сухопутних військ, де з першого дня війни нікого немає, як і на всіх подібних об’єктах Києва. Нічого технологічно чи тактично нового для себе в цій атаці я не побачив.
151НЦ. 12 калібр. ІМЗ. Протидія БПЛА. Вогнева підготовка. Приблизно пів року тому ми написали програму Базової Загально Військової Підготовки Сухопутних Військ.Чотири місяці інструктори з визначених НЦ проходять відбір, допідготовку та стажування в 151 НЦ для викладання БЗВП СВ.Зараз в шести НЦ програма БЗВП СВ працює в рамках пілотного проекту. Десь по одній, десь вже дві навчальні роти, десь по три. Не враховуючи сам 151. На початку квітня В одному з НЦ проходило вже друге КТЗ по новій програмі. Там навчальними відділами центрів де адаптується БЗВП СВ, були надані пропозиції по трьом вправам. Одна з яких "протидія БПЛА" з використанням рушниці 12 калібру.І хоча є думка, що треба формально вважати таку вправу основною (на папері, типу навчили стріляти по дронам з дробовика), для того щоб програма виглядала типу "сучасною", ми вважаємо цю вправу ознайомчою. Бо не можливо навчити людину яка не дуже впевнено стріляє з особистої зброї, навчити стріляти витративши аж 5 набоїв. Навіть 10. На моє глибоке переконання, такі навички повинні напрацьовуватись вже після БЗВП. В БЗВП просто не влазить. Бо термінам. Та і з набоями бідулька. Коли будуть сталі навички стрільби, можна розширяти номенклатуру. А до цього треба робити упор на особисту зброю. Дробовики, кулемети, гранатомети, це ознайомчі вправи які потребують окремого навчання. Коротшого, але окремого.Але зараз не про це. Менше ніж за місяць пропозиції були враховані, внесені зміни в програму, та проведені ІМЗ (інструкторсько-методичні збори) по роботі з цією зброєю. Це дуже важливо. Бо зазвичай зміни до програм носять формальний характер. Бо нема як набою списати, нема того, нема сього. А один з головних принципів 151НЦ, який ми намагаємось поширити - ІНСТРУКТОР ПОВИНЕН САМ ВМІТИ ТЕ, ЧОМУ НАВЧАЄ РЕКРУТА.Тому знову зробили "не по людськи" за версією ретроградів. На ці ІМЗ було відповідне розпорядження командувача СВ.Три тижні між озвученою пропозицією, внесенням змін в програму, затвердженням, проведенням ІМЗ і впровадженням в НЦ.До речі, всі вогневики які викладають на БЗВП СВ будуть отримувати набої щоб стріляти раз в тиждень і підтримувати свій рівень. Підстава списувати набої є. Бо всі навички (а особливо стрілецькі) треба постійно підтримувати.151НЦ. Ми випереджаємо стандарти НАТО.https://youtu.be/O9f1it2_c5I
Алгоритм потрапляння до Strike Drone CompanyСьогодні ми розкажемо як відбувається процес рекрутингу до нашого батальйону від першого дзвінка до початку роботи на посаді. Якщо ти хочеш долучитися до нашого підрозділу, але не знаєш як відбувається цей процес, тоді ця інформація для тебе.Ти досі не в війську, але бачиш себе частиною нашої сильної команди? Або ти служиш в іншій бригаді та бажаєш перевестись до нас? Чи може ти хочеш відновитись після СЗЧ?В усіх цих випадках наші рекрутери нададуть тобі вичерпну інформацію щодо процесу, а від нашого підрозділу ти отримаєш повний супровід, починаючи від співбесіди і закінчуючи прийняттям посади в Strike Drone Company.Розглянемо три варіанти для кандидатів Для цивільних:1. Заповни анкету або напиши за вказаним номером у WhatsApp 2. Пройди співбесіду з рекрутером та командиром3. Отримай повний супровід від нашого підрозділу під час оформлення та проходження ВЛК4. Після зарахування до складу частину, пройди БЗВП та фахове навчання на обрану спеціальність 5. По закінченню навчання ти прибуваєш в підрозділ Переведення з інших частин:1. Заповни анкету або напиши за вказаним номером у WhatsApp 2. Пройди співбесіду з рекрутером та командиром3. Після проходження співбесіди, в найкоротший термін отримай рекомендаційний лист4. Подай рапорт на переведення та чекай на його погодження 5. Після погодження рапорту твоїм командиром, на тебе прийде наказ на переведення і вже за кілька днів ти будеш із намиПоновлення після СЗЧ:(кожна заявка розглядається індивідуально)1. Заповни анкету або напиши за вказаним номером у WhatsApp 2. Пройди співбесіду з рекрутером та командиром3. Після проходження співбесіди, в найкоротший термін отримай рекомендаційний лист4. Отримай повний супровід під час оформлення до моменту зарахування до складу нашої військової частини Strike Drone Company потребує людей, що готові долучитись до захисту нашого з вами неба!Обери свій шлях заповнити анкету кандидатаКонтактний номер телефону: 0938023442 (тільки WhatsApp)
Ми пережили одну з найважчих атак за останній час.Що можна сказати по цій атакі:1. Ми успішно витримали спробу перевантажити ППО ударними БПЛА. Понад 1500 на добу. Такого в світі ще не було.2. Було збито та знешкоджено 95% БПЛА. Це фантастичний результат. Низький уклін усім військовим усіх родів військ та ДФТГ, які захищали нас. 3. Перехоплювачі збили близько 30% усіх БПЛА. Це відчутний відсоток, який продовжує зростати.4. У цій атаці відсоток реактивних «Шахедів» і «Шахедів» з керуванням був невеликим. Очевидно, ворог розраховувал на масове застосування звичайних «Шахедів». 5. Лиха накоїли ракети. Особливо в Києві. Є влучання в житлові будинки та на території цивільних підприємств. Ми не публікуємо таку інформацію, але противник уже сьогодні все побачить сам на супутникових знімках. Особливо цинічними були повторні удари балістикою в ті сами місця через кілька годин. Так ворог намагався вбити рятувальників, які працюють на місцях. 6. Метою атаки були об’єкти критичної інфраструктури, «Укрзалізниця» та логістика Жодна матеріальна шкода не може зрівнятися з людськими життями. Це страшна втрата для нас усіх.