Microsoft примусово оновить комп'ютери із застарілою версією Windows 10

Усе заради безпеки користувачів.

Microsoft розіслала попередження користувачам Windows 10 версії 21H2. Це оновлення вийшло ще в листопаді 2021 року, і 13 червня припиняється термін його підтримки. Це означає, що на цю версію системи більше не будуть випускати оновлення - включно з критичними патчами безпеки.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Microsoft примусово оновить комп

Щоб захистити користувачів і підвищити безпеку їхніх пристроїв, Microsoft запустить примусове оновлення до Windows 10 22H2. Це стосується версій "Домашня", "Професійна", "Pro для освітніх установ" і "Pro для робочих станцій".

Microsoft не уточнює, коли саме стартує форсоване оновлення. 13 червня 21H2 отримає останнє місячне оновлення безпеки - імовірно, незабаром після цього і варто очікувати на примусовий апдейт.

Користувачам комп'ютерів, які сумісні з Windows 11, рекомендують перейти на нову версію системи замість оновлення Windows 10.

Раніше Microsoft оголосила, що 22H2 буде останньою версією Windows 10, і її підтримка триватиме до жовтня 2025 року.

2023-05-15 10:30:46

Реклама

WhiteBit
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!