Windows 11 дасть змогу швидко завершувати завислі додатки

"Диспетчер завдань" скоро піде в минуле.

Користувачі Windows вже давно звикли, що додатки, які не відповідають, потрібно закривати через "Диспетчер завдань". Але в прийдешньому оновленні "вбити" завислий процес стане набагато простіше.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Windows 11 дасть змогу швидко завершувати завислі додатки

Microsoft зараз тестує можливість завершувати процеси прямо з панелі завдань - приблизно так само, як це працює на macOS. Достатньо буде натиснути на іконку програми правою кнопкою миші і вибрати новий пункт "Зняти задачу", яка з'явиться над "Закрити всі вікна".

Таку опцію помітив користувач @PhantomOfEarth у свіжій збірці бети Windows 11 для розробників (версія 25300). Щоправда, поки що клік на End task нічого не робить: схоже, тестується зараз саме інтерфейс.

Після тестування ця функція має з'явитися в стабільній збірці Windows 11, але поки неясно, коли саме відбудеться реліз. Імовірно, функція поки що працює настільки погано, що її не вмикають навіть у бета-збірках, тому найближчими тижнями розраховувати на реліз точно не варто.

2023-02-22 14:24:35

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине