Google Chrome позбавить користувачів від введення CAPTCHA

Принаймні для сайтів, яким ви вже довели свою людяність.

У Chrome Canary помітили нову функцію, яка спростить життя користувачам: "Автоматична верифікація". Вона дасть змогу не вирішувати CAPTCHA на сайтах, де раніше ви вже проходили таку перевірку.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Google Chrome позбавить користувачів від введення CAPTCHA

Якщо увімкнути "Автоматичну верифікацію", браузер надасть сайту доказ раніше пройденого тесту (щось на кшталт cookie-файлу). Після цього сайт зможе проаналізувати старий тест і вирішити, бот ви чи ні. Доступ до історії переглядів при цьому не видається.

Про знахідку повідомив користувач під ніком Leopeva64, який раніше вже ділився інформацією про майбутні функції Chrome. Він знайшов згадку цієї функції в логах Chromium Gerrit ще в лютому, але в самому браузері її досі ніхто не знаходив.

Поки невідомо, коли функція з'явиться в стабільній версії Google Chrome. Наразі випробувати її можна тільки в Chrome Canary в розділі налаштувань "Конфіденційність і безпека".

2023-05-04 10:30:52

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula