У Chrome додали синхронізацію груп вкладок і звіт про використання пам'яті

Заодно браузер навчили визначати, які сайти надсилають занадто багато повідомлень.

Google анонсувала три нові функції десктопного браузера Chrome, які почали розкочувати на всіх користувачів.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У Chrome додали синхронізацію груп вкладок і звіт про використання пам

Групи вкладок зможуть зберігатися і синхронізуватися: їх можна буде переглядати з будь-яких десктопних пристроїв з одним обліковим записом. Опцію можна буде налаштувати для кожної групи вкладок індивідуально і вибрати, що буде синхронізуватися, а що залишиться тільки на одному комп'ютері. Це оновлення буде поступово поширюватися серед користувачів Chrome протягом найближчих тижнів.

Браузер тепер відображає, скільки оперативної пам'яті "з'їдає" кожна вкладка - раніше ця функція тільки тестувалася. До публічного релізу також додали прогноз економії ОЗП при ввімкненні режиму економії пам'яті.

Третя зміна - "Перевірка безпеки" тепер працює не за запитом, а постійно і у фоновому режимі. Ця функція перевіряє актуальність версії Chrome і безпеку використовуваних розширень, а також порівнює дані з менеджера паролів з останніми витоками, підказуючи, які паролі краще замінити. Крім цього "Перевірку безпеки" тепер можна використовувати, щоб відкликати дозволи, видані сайтам (наприклад, на доступ до мікрофона або геолокації), якщо ви давно їх не відвідували. Тут же відображатимуться сайти, які часто надсилають сповіщення - з пропозицією відкликати і цей дозвіл теж.

Також Google пообіцяла поліпшити пошукову систему наступного року завдяки власній ШІ-моделі Gemini.

2023-12-23 11:30:46

Реклама

WhiteBit
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula