YouTube Music дає змогу зробити профіль публічним і показати, що ви слухаєте

За замовчуванням функцію вимкнено, але це можна змінити в налаштуваннях.

Тепер користувачі YouTube Music можуть зробити свої профілі відкритими та більш інформативними. Так, на сторінці користувача тепер можна буде подивитися, які пісні, плейлисти, виконавців чи кліпи він заслуховує або задивляється останнім часом. Але тільки за умови, що людина сама погодилася поділитися цією інформацією.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
YouTube Music дає змогу зробити профіль публічним і показати, що ви слухаєте

Скріншоти: 9to5Google

У налаштуваннях YouTube з'явився розділ "Увімкнути публічну статистику", в якому можна вибрати, що буде відображатися в профілі. Наприклад, доступ дозволяється видати тільки до плейлистів або виконавців, але не до пісень і кліпів.

Скріншоти: 9to5Google

YouTube зазначає, що якщо надалі в профілі можна буде показати ще якусь інформацію, за замовчуванням ці опції будуть вимкнені. Тобто, ви не підписуєтеся ділитися чимось у майбутньому, дозволивши відображення наявних варіантів зараз.

Відкликання дозволу відразу прибере інформацію з профілю. Крім того, через 2 роки він відкличеться автоматично: якщо захочете й далі тримати профіль відкритим, потрібно буде знову зайти в налаштування.

2023-04-27 10:30:52

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula