YouTube Music дасть змогу створювати власні радіостанції

Ця функція має бути доступна навіть без підписки.

Google почала надавати користувачам YouTube Music можливість створювати власні радіостанції на основі конкретних виконавців і налаштовувати алгоритм, який визначатиме черговість відтворення композицій. Функція, яка називається Radio Builder, уже почала з'являтися у деяких слухачів.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
YouTube Music дасть змогу створювати власні радіостанції

Доступ до такого радіо можна отримати, прокрутивши до розділу Tune Your Music на головній сторінці YouTube Music у додатку для iOS або Android.

Створюючи свою користувацьку станцію, можна вказати до 30 виконавців і вибрати, чи хочете ви слухати музику тільки від них, чи щоб сервіс включав пісні схожих музикантів. Також можна вказати які композиції відтворювати: знайомі, нові або їх поєднання.

YouTube почав тестувати цю функцію ще минулого року, і приємно бачити, що вона дійшла до релізу. Хоча в YouTube Music вже було безліч міксів, керованих алгоритмами, наявність таких станцій виглядає чудовим варіантом, якщо ви хочете послухати щось конкретне, але не хочете вручну налаштовувати весь список відтворення.

За словами представника Google Пола Пеннінгтона, функція Radio Builder буде доступна скрізь, де працює YouTube Music, незалежно від того, чи є у вас платна підписка.

2023-02-22 13:12:45