Winamp стане платформою для музичного стримінгу

З чесною системою винагороди авторів і ексклюзивними бонусами для фанатів.

Наближається гучне повернення Winamp: через два роки розробки до запуску готують нову версію програвача з підтримкою стримінгу. Міжнародний запуск планується вже скоро: 15 березня сервіс стане доступний для музикантів, а з 15 квітня доступ до нього отримають і звичайні користувачі.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Winamp стане платформою для музичного стримінгу

Творці стверджують, що головною особливістю їхнього сервісу буде відкритість і чесність щодо авторів музики. Для цього Winamp запропонує розділ Fanzone - простір, у якому музиканти зможуть ділитися з фанатами ексклюзивним контентом і різними бонусами в обмін на місячну підписку.

Музиканти зможуть самі визначати рівні підписки та їхню вартість. Вони отримають 85% від виручки за підписки і покупки своїх фанатів. Завдяки цьому до стримінгу приєдналися вже понад мільйон музикантів.

Fanzone буде доступний як один із розділів застосунку поряд із музикою, подкастами, радіо та аудіокнигами. У червні в сервіс планують додати нові інструменти для цифрової дистрибуції, управління ліцензіями (через дочірню компанію Bringer) і NFT.

Оновлений Winamp буде доступний на Android, iOS, Windows і у веб-версії. Про плани на підтримку macOS поки не повідомляють.

2023-03-01 11:30:48

Реклама

Binance
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula