Представлено Pokémon Sleep - безкоштовний трекер сну з покемонами

Реліз уже цього літа.

Nintendo нарешті розкрила подробиці про застосунок Pokémon Sleep, який компанія вперше тизерила ще у 2019-му. Спочатку реліз планувався 2020 року, але через пандемію про нього нічого не було чутно майже чотири роки.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Представлено Pokémon Sleep - безкоштовний трекер сну з покемонами

По суті, Pokémon Sleep - це трекер сну з ігровими механіками. Якщо на ніч покласти поруч із подушкою смартфон із Pokémon Sleep, вранці ви отримаєте звіт про сеанс сну з графіком фаз.

Також програма присвоїть вашому сну тип, і поруч зі стартовим Снорлаксом у додатку поступово з'являтимуться інші покемони того ж типу. Є навіть рідкісні, яких більшість гравців навряд чи зустріне.

Разом із застосунком анонсували гаджет Pokémon Go Plus+. Це поліпшена версія звичайного Go Plus, яка не тільки переносить фізичну активність у Pokémon Go, а й допомагає точніше відстежувати сон у Pokémon Sleep завдяки додатковим датчикам. По суті, пристрій виступає заміною смарт-годинника.

Усередині живе Пікачу: його голос чути під час увімкнення і вимкнення сеансу сну. Також він співає колискові та виступає як будильник.

Реліз Pokémon Sleep очікується на iOS і Android вже цього літа. Pokémon Go Plus+ надійде в продаж у липні.

2023-02-28 11:30:47

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula