На iOS вийшов новий аналог додатка "Сбер Онлайн"

У банку попередили, що старі версії клієнта скоро перестануть працювати.

"Сбер" оголосив про вихід нового клієнта для iPhone. Додаток називається "Облік Онлайн" і дає ті самі можливості, що й "Сбер Онлайн", недоступний в App Store і Google Play через санкції.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
На iOS вийшов новий аналог додатка "Сбер Онлайн"

"Облік Онлайн" позиціонується в App Store як застосунок для контролю витрат - що типово для подібних обхідних варіантів.

Завантажити застосунок можна за прямим посиланням у магазин застосунків або з офіційного сайту "Ощадбанку" - банер знаходиться на головній сторінці.

У телеграм-каналі банку також зазначається, що скоро старі версії додатка для iOS перестануть працювати - але не уточнюється, чи йдеться про попередні обхідні варіанти, чи про оригінальний додаток "Сбер Онлайн".

2024-01-31 11:30:39

Реклама

WhiteBit
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!