Microsoft випускає оновлення для Windows, яке назавжди відключить Internet Explorer

Компанія намагається вивести браузер з експлуатації вже майже 8 років.

Софтверний гігант Microsoft остаточно і безповоротно відмовляється від Internet Explorer, назавжди відключаючи браузер через оновлення Microsoft Edge, що вийшло 14 лютого.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Microsoft випускає оновлення для Windows, яке назавжди відключить Internet Explorer

Microsoft офіційно припинила використання Internet Explorer у червні минулого року, відмовившись від нього на користь Microsoft Edge, а також офіційно відмовившись від підтримки IE 11. Свіже оновлення гарантує, що ви більше не зможете запускати застарілий браузер на більшості клієнтських версій Windows 10.

Microsoft перейшла на свій Edge на основі Chromium як браузер за замовчуванням у Windows 11, але механізм MSHTML, на якому заснований Internet Explorer, як і раніше, є частиною Windows 11. Він існує для ввімкнення режиму IE в Microsoft Edge, і компанія заявляє, що буде підтримувати його мінімум до 2029 року.

Microsoft відмовилася від брендингу Internet Explorer з випуском Windows 10 у 2015 році. В останні роки компанія використовувала його як "рішення для забезпечення сумісності".

2023-02-22 14:33:26

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине