Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Як впоратися з вигоранням на улюбленій роботі

Використовуйте всі можливі бонуси від компанії, в якій працюєте, і не забувайте про регулярні перерви.

Багато хто впевнений, що вигорання трапляється, тільки якщо робота не особливо нам подобається. Однак це не зовсім так. Кожен досвід, пов'язаний із вигоранням, абсолютно індивідуальний. Втома, тривога та інші не найприємніші почуття можуть проявлятися абсолютно по-різному. Для того, щоб перемогти вигорання, необхідно зрозуміти, що саме ви відчуваєте, коли і чому. У цьому можуть допомогти три прості тактики.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Як впоратися з вигоранням на улюбленій роботі

1. аналізувати ситуацію

Вигорання - це відчуття ментальної, фізичної та емоційної втоми, спричинене тривалим стресом. А найкращий спосіб боротьби з цим почуттям - самоусвідомленість. Однак ми так звикли відповідати на запитання "Як справи?" заготовленими "нормально", "непогано" або "добре", що прислухатися до своїх справжніх емоцій стає дедалі важче.

Розібратися в собі допоможе особистий щоденник. Якщо ви ніяк не можете знайти правильне визначення, щоб описати свої переживання, використовуйте "колесо емоцій".

Спробуйте практикувати "аналіз почуттів" щотижня. Виділяйте 20 хвилин, щоб розібратися зі своїм ментальним, фізичним та емоційним станом, і записуйте свої спостереження. А наприкінці кожного місяця перевіряйте минулі записи. Це дасть вам можливість помітити схожі патерни у вашому стані.

Якщо ви помічаєте, що виснажені фізично, скорегуйте розклад сну, намагайтеся більше рухатися і перегляньте своє меню. Якщо джерело проблем у ментальному стані, важливо правильно окреслювати межі між роботою та особистим життям - регулярно робити перерви та приділяти час веселим хобі. А усвідомленість, спілкування з оточуючими або терапія - чудові способи позбутися емоційних тривог, які призводять до вигорання.

2. використовувати бонуси

Підніміть руку, якщо вам подобаються речі, які допомагають почуватися краще. Продовжуйте тримати її, якщо такі речі стають набагато привабливішими, коли вони безкоштовні. Ваша рука все ще піднята, правда?

Бонуси - частина робочого компенсаційного пакета, і, як не дивно, вони можуть значно полегшити симптоми вигорання. Незважаючи на це, далеко не всі використовують бонуси по максимуму.

Дізнайтеся, які доступні на вашому робочому місці. Можливо, компанія надає співробітникам набагато більше, ніж знижки на свої продукти та послуги, додаткову відпустку або оплату навчання та професійної перепідготовки. Усе це можна дізнатися у HR-менеджера або у відділі кадрів.

3. Виділяти вільний час

Багато хто з нас не усвідомлює, наскільки важливий відпочинок. Тоді як регулярні перерви - головний спосіб впоратися з вигоранням. На жаль, це не завжди виходить. Можливо, ваш начальник роздає вказівки, незважаючи на відпустку, а ви навіть після вихідних повертаєтеся на роботу втомленим і замученим.

Останні події виснажили наші запаси енергії та як ніколи наблизили вигорання. Вільні від роботи проміжки допоможуть поліпшити її якість і дозволять мозку відпочити. Сходіть до музею, влаштуйте мандрівку в сусіднє місто або просто гарненько виспіться. Ви одразу помітите поліпшення.

2025-01-23 19:46:13