ChatGPT може замінити "Google Асистента" на телефонах Android

Балакати з просунутим ботом стане ще простіше.

ChatGPT може стати голосовим помічником за замовчуванням на Android-смартфонах замість "Google Асистента". Дослідник Мішаал Рахман з Android Authority виявив у коді OpenAI, яка розробила популярного чат-бота, відповідні напрацювання.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
ChatGPT може замінити "Google Асистента" на телефонах Android

Очікується, що користувачі зможуть швидко запускати його з будь-якого екрана за допомогою жесту або голосової команди. При цьому діалогове вікно не займатиме весь екран, як режим голосового чату в мобільному додатку ChatGPT.

Наразі опцію відключено за замовчуванням, але під час ручної активації на екрані з'являється обертова анімація, схожа на ту, яка зазвичай виникає під час запуску голосового режиму бота на смартфонах.

Однак випробувати нову функцію не вийшло: зображення зникло з екрана до того, як стала можливою взаємодія з АІ-помічником.

Цілком можливо, що доступ до голосового помічника надаватиметься тільки за передплатою ChatGPT Plus.

2024-01-13 11:30:42

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине