WhatsApp для iPhone тепер дає змогу створювати власні стікери

Більше не потрібні сторонні сервіси, щоб зробити стікери з улюбленим псом.

У месенджер WhatsApp для iOS додали можливість створювати власні стікери та редагувати наявні.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
WhatsApp для iPhone тепер дає змогу створювати власні стікери

Щоб перетворити картинку або фото на стікер, достатньо відкрити чат із будь-яким користувачем, перейти в розділ стікерів і натиснути на іконку "+". Після цього відкриється галерея зображень на пристрої. Виберіть картинку, з якої хочете зробити стікер.

Додаток запропонує два варіанти обрізки: з фоном або без. Що складніше тло, то більше ймовірності, що акуратно його прибрати не вийде. Редагувати виділення не можна. На обрізану картинку можна додати текст, малюнок або інший стікер. Коли все буде готово, натисніть на іконку відправлення.

Крім створення власних стікерів можна редагувати наявні. Для цього натисніть на стікер у листуванні або збережених стікерпаках і виберіть "Змінити стікер". Це відкриє той самий редактор, що й під час створення стікера, тільки без варіантів обрізки. Коли ви закінчите, стікер відправиться в обраний чат і збережеться в нещодавно відправлених.

Створені користувачами стікери будуть позначатися плашкою "Творець стікерів WhatsApp". Зібрати їх у стікерпак не вийде, але можна зберегти в обране, щоб використовувати надалі. Також вони будуть доступні в списку нещодавно відправлених стікерів.

Наразі функція доступна тільки у веб-версії WhatsApp і на iPhone з iOS 17. Чи з'явиться вона на Android, поки невідомо.

2024-01-12 11:30:45

Реклама

WhiteBit
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!