Як завантажити "Google Карти", щоб використовувати їх офлайн

На це піде всього кілька хвилин.

Що важливо знати

У "Google Картах" уже давно є функція офлайн-навігації. Завдяки цьому можна завчасно зберегти інформацію з потрібної області на карті, а потім користуватися смартфоном як навігатором за поганого сигналу стільникової мережі або взагалі повної відсутності інтернету.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Як завантажити "Google Карти", щоб використовувати їх офлайн

Збережені в кеш карти працюють як зазвичай, без додаткових налаштувань. Ви можете шукати інформацію про заклади та визначні пам'ятки, будувати маршрути, причому навіть між населеними пунктами (за умови, що вони знаходяться в межах завантаженої області).

Недоступними будуть тільки відомості про громадський транспорт і затори, а також велосипедні та пішохідні маршрути.

Як швидко завантажити "Google Карти" (універсальний спосіб)

Переконайтеся, що ви підключені до стабільного інтернету, і зайдіть у свій акаунт Google.

Відкрийте додаток "Google Карти", відмасштабуйте карту так, щоб потрібна вам область вміщалася на екрані. Напишіть у рядку пошуку ok maps.

Підкоригуйте ділянку, якщо потрібно, і натисніть "Завантажити". Через деякий час карта збережеться і буде доступна офлайн. Прогрес відображається на екрані, але застосунок можна згорнути.

Як завантажити "Google Карти" для Android

Підключіться до Wi-Fi і знайдіть потрібне вам місто або найближчий до місцевості населений пункт.

Відкрийте меню "Ще", виберіть "Завантажити карту" і натисніть "Завантажити".

Для управління завантаженими даними тапніть по фото свого профілю та виберіть "Офлайн-карти". Тут можна оновити інформацію карт, переглянути і перейменувати їх, а також видалити, щоб вони не займали місце.

Налаштування офлайн-карт, які відкриваються за тапом на шестірню, дають змогу вимкнути періодичне автоматичне оновлення і завантаження рекомендованих областей, а також вказати, які мережі застосунку дозволено використовувати для скачування - тільки Wi-Fi або Wi-Fi і стільникові.

Як завантажити "Google Карти" для iPhone

Переконайтеся, що смартфон підключений до інтернету, і знайдіть потрібне місце на карті за допомогою пошуку. Зробіть свайп вліво у спливаючому меню і тапніть по кнопці "Завантажити офлайн-карту".

Налаштуйте бажаний масштаб фрагмента карти і натисніть "Завантажити". Через деякий час дані будуть збережені. Застосунок можна згорнути до того, як це станеться.

Пізніше легко знайти всі закешовані дані в меню "Аккаунт" → "Офлайн-карти". Області можна оновити, перейменувати для зручності або видалити, щоб заощадити місце, якщо карт багато.

У налаштуваннях також доступне вимкнення автоматичного скачування рекомендованих карт.

2023-09-17 10:30:58

Реклама

Binance
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!