У Мережі з'явилися зображення Legion Go - аналога Steam Deck від Lenovo

Найкраще з двох світів: консоль на Windows зі знімними контролерами, як у Nintendo Switch.

Lenovo працює над портативною ігровою приставкою Legion Go, і журналістам з Windows Report вдалося отримати промофото консолі ще до офіційного анонсу.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У Мережі з

Від головних конкурентів серед Windows-приставок (це, звісно ж, Steam Deck, Asus ROG Ally і консолі Ayaneo) розробку Lenovo відокремлює одна важлива функція: знімні контролери а-ля джойкони Nintendo Switch.

Схоже, що творці вирішили зібрати найкращі фішки від наявних портативок в одному гаджеті. Крім головної фішки Nintendo Switch нова Legion Go запозичила у ROG Ally розташування основних кнопок і стіків, отримала збільшений екран (близько 8 дюймів - навіть більше, ніж у консолі Asus), а у Steam Deck підгледіла невеликий трекпад на лицьовій стороні.

Судячи з опублікованих зображень, ззаду у консолі доволі стандартний набір тригерів і кнопок зверху і з боків. Також на корпусі можна розгледіти пару роз'ємів USB-C, кнопку ввімкнення, роз'єм для навушників, клавіші регулювання гучності і слот для microSD. Цікаво, що збоку на правому контролері сховалося коліщатко, як у мишки.

Точні характеристики поки невідомі, але Windows Report повідомляє про Windows 11 і процесор AMD Phoenix нового покоління. Терміни релізу також не повідомляються, але наявність промозображень натякає, що анонс може відбутися вже скоро.

2023-08-17 10:30:46

Реклама

Binance
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula