Google припиняє підтримку Android 4.4 KitKat - постраждають мільйони пристроїв

І це не лише смартфони, а й планшети та електронні книжки.

Платформа Android KitKat вперше була випущена приблизно 10 років тому, і тепер термін її життєвого циклу добіг кінця - вже з серпня Google повністю припиняє її підтримку.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Google припиняє підтримку Android 4.4 KitKat - постраждають мільйони пристроїв

І йдеться не про відсутність нових патчів безпеки - для цієї ОС вони перестали виходити ще в жовтні 2017 року - а про недоступність оновлень бібліотеки Google Play Services. Ця служба потрібна для роботи не тільки фірмових Gmail, YouTube і магазину Google Play, але також і для багатьох сторонніх додатків. Одні з них перестануть оновлюватися, а інші просто не працюватимуть.

Станом на липень 2023 року кількість активних пристроїв на Android 4.4 KitKat становить менше 1%. Здавалося б, це зовсім мало, але в загальному масштабі це величезна кількість гаджетів - близько 15-25 мільйонів. І це не тільки смартфони, але також планшети та електронні книги.

Користувачам таких пристроїв доведеться або оновити систему, якщо апдейт для них доступний, або нарешті замінити гаджет на свіжіший.

2023-07-25 10:30:44

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине