Браузер Firefox припиняє підтримку Windows 7 і 8

Низці старих версій macOS теж не пощастило.

Популярна навіть у 2023 році Windows 7 продовжує втрачати підтримку браузерів. З лютого ця система перестала отримувати оновлення Chrome, а тепер і Mozilla випустила останню версію свого браузера: Firefox 115.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Браузер Firefox припиняє підтримку Windows 7 і 8

З релізом оновлення комп'ютери на Windows 7 і 8, а також macOS 10.12, 10.13 і 10.14 автоматично переходять на Firefox 115 ESR (Extended Support Release, випуск із розширеною підтримкою). Це останнє велике оновлення для зазначених систем.

Версія ESR означає, що до закінчення терміну підтримки Mozilla продовжить випускати патчі безпеки та інші оновлення, не пов'язані з додаванням нових функцій (наприклад, ті, що підвищують стабільність і продуктивність). Така обмежена підтримка триватиме до вересня 2024 року, після чого користувачам старих систем не варто розраховувати навіть на виправлення критичних вразливостей.

2023-07-07 10:30:39

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине