Велике оновлення Galaxy S23 покращує роботу камер

Якість зйомки виправили і допрацювали відразу за 10 параметрами.

Нові флагмани Samsung Galaxy S23 пропонують вражаючі камери, але на релізі користувачі все ж відзначали дрібні проблеми в їхній роботі. Samsung прислухалася до коментарів і випустила оновлення, яке виправляє помилки і покращує загальну продуктивність.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Велике оновлення Galaxy S23 покращує роботу камер

Йдеться про свіжу версію прошивки S91xNKSU1AWC8, яка поки що вийшла тільки в Південній Кореї, але скоро має стати доступною і для користувачів з інших регіонів.

Ось повний список змін, пов'язаних із камерами:

  • Додаток "Галерея" тепер дає змогу видаляти фото моментально, навіть якщо їхнє опрацювання ще не завершилося.
  • Алгоритм автофокусування переробили. Коли користувач натискає на кнопку зйомки, камера робить фото, навіть якщо кадр ще не у фокусі. Це можна змінити в налаштуваннях застосунку Camera Assistant і вибрати пріоритет фокусу, а не швидкості.
  • Покращилася різкість і зменшилося мерехтіння під час зйомки відео на ультраширококутну камеру в умовах низької освітленості з режимом Super Steady. Заодно додали повідомлення, що цьому режиму потрібне хороше освітлення для кращої якості зображення.
  • Виправлено баг, за якого під час зйомки селфі на лівому боці екрана відображалася зелена смуга.
  • Покращено стабілізацію відео під час зйомки в Full HD 60 fps при використанні основної камери.
  • Усунуто проблему зі смугами, які з'являлися на небі при середньому і слабкому навколишньому освітленні під час зйомки у високій роздільній здатності (50 або 200 Мп). Також поліпшили загальну різкість під час зйомки у високій роздільній здатності.
  • Усунули переривчасте розмиття за рахунок поліпшення продуктивності оптичної стабілізації.
  • Виправлено проблему з якістю фото під час знімання без нічного режиму у високій роздільній здатності з пріоритетом швидкості знімання.
  • Виправлено проблему з розпізнаванням облич після відеодзвінків через сторонні додатки.
  • Покращено стабільність роботи програми "Камера" під час зйомки рухомих об'єктів.

Поки невідомо, коли вийде глобальна версія цього апдейту. SamMobile припускає, що його випустять разом із квітневим патчем безпеки - тобто, вже найближчими днями.

2023-03-30 10:30:55

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине