Джерело
Запорізькі Вісті | У Запоріжжі двох чоловіків вбили 11-річного хлопчика та жінку — отрима...
538 Охват/переглядів
2026-02-21 12:18
Повідомлення №50362
У Запоріжжі двох чоловіків вбили 11-річного хлопчика та жінку — отримали за це довічне позбавлення волі Злочини було вчинено у 2021 році на території Мелітопольського району. Злочинці викрали 11-річного хлопчика, запросивши його до автомобіля та пригостивши цукерками. Дитину привезли до приватного будинку та кинули у підвал. Там де протягом майже двох тижнів хлопця били дерев’яною битою, намагаючись з’ясувати, чи повідомляв він комусь про те, що вони торгують наркотиками.Від отриманих ушкоджень дитина померла. Його було закопано в підвалі та залите бетоном.У вересні ті ж самі чоловіки викрали 48-річну жінку, намагаючись отримати інформацію про місце зберігання наркотиків. Її вивезли до лісосмуги, прив’язали до дерева та били руками і дерев’яною битою. Від травм жінка померла. Її тіло зловмисники втопили в річці.Суд, оцінивши зібрані докази в їх сукупності, ухвалив законний та обґрунтований вирок, призначивши обом засудженим довічне позбавлення волі, — повідомила Запорізька обласна прокуратура.