Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Звенигородська міська рада - інформаційний канал
Додано 14 лип 2024

Звенигородська міська рада - інформаційний канал

@zvenmiskrada
Кількість підписників: 6 993
Фото: 7,770
Відео: 181
Посилання: 1,440
Опис:
Інформаційний телеграм-канал Звенигородської міської ради
Джерело

Звенигородська міська рада - інформаційний канал | П’ятнадцятьох працівників комунальних підприємств Звенигородки нагород...

Логотип телеграм спільноти - Звенигородська міська рада - інформаційний канал Звенигородська міська рада - інформаційний канал @zvenmiskrada
1 540 Охват/переглядів 2026-03-16 12:43 Повідомлення №17919
П’ятнадцятьох працівників комунальних підприємств Звенигородки нагороджено з нагоди професійного свята. Вітав їх на урочистому врученні відзнак - Грамот Звенигородської міської ради, міський голова Олександр Саєнко. Слова вдячності від нього прозвучали на адресу всіх, хто щодня забезпечує лад і комфорт у місті та громаді, навіть у ці найважчі часи. А кожному з нагороджених, вручаючи іменну  Грамоту, Олександр Саєнко подякував особисто за  професіоналізм і витримку.З числа працівників Комунального підприємства «Звенигородське підприємство теплових мереж» грамоти отримали: Сергій Соломаха, Олег Наталіч, Андрій Сіренко, Роман Викиданець, Андрій Мазур, Сергій Більмаковський, Петро Сидоренко, Сергій Діденко, Вадим Кульбаченко, Борис Яковенко. Такими ж грамотами були нагороджені працівники Комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Юрій Кульбаченко, Іван Чорновіл, Олександр Петренко та працівники Комунального підприємства «Добробут» Надія Ткаченко, Віктор Пигида.- Ця зима була надзвичайно складною для кожного з нас, але чи не найважче випробування вона підготувала саме для вас — наших комунальників. Та ви стійко витримали все, у мороз і в дощову негоду, аби в оселях звенигородчан було тепло та вода. І хоч часто ваша робота залишається непомітною, поки все гаразд, але саме на ваших плечах тримається життєдіяльність нашого міста. Дякую за вашу витримку та невтомну щоденну працю! - наголосив міський голова.