Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Житомиробленерго
Додано 14 лип 2024

Житомиробленерго

@ztoe_ua
Кількість підписників: 7 445
Фото: 1,330
Відео: 56
Посилання: 563
Опис:
офіційний канал
Джерело

Житомиробленерго | ️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Романа Андарака щодо ...

Логотип телеграм спільноти - Житомиробленерго Житомиробленерго @ztoe_ua
2 750 Охват/переглядів 2026-01-12 08:42 Повідомлення №1235
⚡️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Романа Андарака щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 12 січня➡️ Цієї ночі ворог завдав чергового удару по українській енергетиці. Внаслідок атаки знеструмлювались споживачі в Одеській, Житомирській, Сумській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Чернігівській областях. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи ще вночі.➡️ На Одещині та Житомирщині продовжуються ремонтні роботи, щоб повернути світло споживачам.➡️ У Чернігівській області внаслідок обстрілу ворогом пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Знеструмлена низка населених пунктів. Відновлення електропостачання розпочнеться, щойно це дозволить безпекова ситуація.➡️ У Києві та Київській області тривають відновлювальні роботи. Застосовуються екстрені відключення на частині правого та лівого берегів. Триває поступовий перехід від аварійних обмежень до прогнозованих графіків погодинних відключень.➡️ Через несприятливі погодні умови знеструмлено 161 населений пункт у Київській області, 48 - у Закарпатській, 36 - у Дніпропетровській та 15 - у Чернігівській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.➡️ Наразі у більшості регіонів діють графіки погодинних відключень. У Києві та Київській області, на Одещині, Харківщині та Донеччині застосовуються аварійні графіки. Їхня тривалість може залежати від суттєвого зниження температури повітря.➡️ Заступник Міністра енергетики закликав українців із розумінням поставитися до тимчасових обмежень, підтримувати одне одного та за можливості ощадливо споживати електроенергію в цей складний період.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Романа Андарака.