❗️🚔Слідчі додатково встановлюють свідків загибелі пішохода в ДТП у Житомирському районі📍Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 26 січня близько 18:40 на автошляху Київ – Чоп, у селі Іванівці. Правоохоронці збирають важливу для розслідування інформацію та просять відгукнутися свідків і очевидців події.🚍Попередньо, 45-річний житель Київщини, керуючи автобусом Neoplan і рухаючись у напрямку міста Рівного, здійснив наїзд на чоловіка, який знаходився на автошляху. Внаслідок отриманих травм 60-річний житомирянин загинув на місці події.‼️Слідчі продовжують з’ясовувати обставини ДТП та звертаються до можливих свідків: якщо ви були очевидцями події, проїжджали поблизу в цей час, маєте відеозаписи з реєстратора чи іншу інформацію, що може допомогти в розслідуванні – просимо звернутися до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Житомирській області (м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37) або зателефонувати за номером (0412) 40-74-31 або 102.#поліція #ДТП #Житомир #Іванівка #розшук
⚠️У ДТП у Бердичеві загинули дві людини, ще пʼятеро - травмовані: поліцейські розпочали розслідування🚨Дорожньо-транспортна пригода сталася 30 січня близько 23:50 на вулиці Житомирській у райцентрі. 👉Попередньо, 32-річна бердичівка, керуючи автомобілем Mazda CX-9 і рухаючись у бік вулиці Соборної, допустила виїзд на зустрічну смугу руху, де відбулося зіткнення з транспортним засобом Nissan Leaf під керуванням 60-річного бердичівця.На жаль, у результаті ДТП загинули водій Nissan і його 60-річна пасажирка, місцева жителька. Ще одну пасажирку засобу, 32-річну бердичівку, було госпіталізовано.🏥Також травми отримали 32-річна водійка Mazda і троє її пасажирів - 11-річний і 18-річний місцеві жителі та 34-річний житомирянин. Усіх було ушпиталено.👮♂️Слідчі встановлюють усі обставини події за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб) КК України.#новини #поліція #Житомирщина #ДТП
⚠️Поліцейські встановлюють обставини ДТП у Звягельській громаді👉Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 січня близько 19:10 поблизу селища Ємільчиного.🚙Попередньо, відбулося зіткнення легковика ВАЗ, за кермом якого перебував 17-річний місцевий житель, з автомобілем Opel Combо під керуванням 53-річного жителя с. Горбового.🚑У наслідок ДТП тілесні ушкодження отримали четверо пасажирів фургона: троє жінок віком 84, 55 та 54 років, а також 62-річний чоловік, всі жителі с. Горбового Звягельського району. Всіх травмованих було госпіталізовано.👮♂️Слідчі відділення поліції №1 (Ємільчине) Звягельського райвідділу розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Триває встановлення причин та обставин події.🖇️Деталі🖇️Правоохоронці нагадують: керування транспортними засобами дозволяється з 18-річного віку та за наявності відповідного посвідчення водія.#новини #поліція #Звягель #ДТП
🚓 В умовах надзвичайної ситуації в енергетиці поліція працює у посиленому режимі. Зокрема, збільшено кількість патрулів, які нестимуть службу, у тому числі в нічний час.Основні завдання поліцейських:🔹Підтримання публічного порядку, запобігання крадіжкам та іншим правопорушенням🔹Недопущення загроз для людей і об’єктів критичної інфраструктури🔹Оповіщення про повітряну тривогу у разі, якщо стаціонарні системи не працюють через тривалу відсутність електроенергії🔹Інформування громадян та надання необхідної допомоги➡️Водночас, просимо без нагальної потреби не виходити з дому в нічний час та обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу.Нагадуємо: суворо заборонено здійснювати фото- та відеозйомку роботи ППО, об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, а також інших місць, важливих для забезпечення безпеки.❗️Шпигунство, колабораціонізм, пособництво державі-агресору, а також фото-/відеозйомка та несанкціоноване поширення інформації про переміщення військовослужбовців, озброєння і техніки можуть каратися позбавленням волі від 3 до 15 років – залежно від правової кваліфікації відповідно до Кримінального кодексу України.Будь свідомим. Вмикай безпеку!🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
✅Пересування без спеціальних перепусток у період комендантської години дозволяється лише у визначених випадках:▪️Під час повітряної тривоги – з метою, щоб дістатися до найближчого укриття▪️У разі прямування до Пунктів Незламності чи пунктів обігріву під час надзвичайної ситуації в енергетиці🪪 Необхідно мати при собі паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу. Це може бути закордонний паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про народження, пенсійне посвідчення, студентський квиток та інше. Нагадуємо, що під час воєнного стану військовозобов’язані також повинні мати при собі військово-обліковий документ.📱Якщо ви користуєтеся цифровими версіями документів, переконайтеся у стабільному інтернет-з’єднанні, достатньому заряді пристрою та можливості пред’явити документи в електронному форматі в умовах відключення електроенергії. 🚓Правоохоронці мають право перевіряти документи для ідентифікації особи в умовах воєнного стану. Водночас важливо розуміти: перевірка здійснюється за наявності підстав, не має масового характеру та є інструментом безпеки, а не обмеженням.Подбай про наявність необхідних документів. Вмикай безпеку!🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
🔹На Житомирщині запрацювала 65-та поліцейська станція1️⃣2️⃣ січня у селі Романівці Брониківської громади відбулося відкриття ще одного пункту безпеки в Житомирській області. Відтепер капітан поліції Володимир Рудик відповідатиме за правопорядок у населених пунктах, де проживають близько восьми тисяч жителів.🚔Для ефективної роботи місцева громада забезпечила свого «шерифа» службовим приміщенням, автомобілем та сучасною технікою. Ключі від транспортного засобу правоохоронцю вручили під час заходу.🧸Окремий кабінет поліцейської станції обладнаний спеціально для роботи інспекторки ювенальної превенції, яка здійснюватиме прийом громадян за визначеним графіком. Там облаштовано дитячий куточок з урахуванням безпечного перебування дітей на станції.👮♂️Начальник ГУНП в Житомирській області Олександр Ковтун подякував жителям громади та її очільниці за співпрацю, а поліцейському офіцеру побажав гідно нести службу та виправдати довіру людей.#новини #поліція #Житомирщина #Поліцейська_станція #безпека
Цієї ночі ворог завдав болючих ударів по українській енергетиці. Без електропостачання зараз понад мільйон абонентів. Ракети та дрони росія спрямувала на п’ять регіонів: Дніпропетровщину, Кіровоградщину, Миколаївщину, Одещину та Чернігівщину. Щонайменше 5 людей отримали поранення, на щастя, минулося без загиблих.Протягом ночі та ранку проводимо засідання Координаційного штабу, щоб швидко реагувати на наслідки атаки. Систематично доповідаю Президенту та Премʼєр-міністерці щодо ситуації. Затверджені напередодні алгоритми реагування на надзвичайні ситуації внаслідок ударів по об’єктах паливно-енергетичного комплексу вже сьогодні дозволяють діяти оперативіше: оптимізувати залучення сил, пришвидшити гасіння пожеж, мінімізувати наслідки атаки. Кожен - від тих, хто працює на місцях обстрілів, до керівництва органів і підрозділів - знає, що робити.Станом на зараз рятувальники вже загасили 14 пожеж, триває ліквідація ще 2. Найскладніша ситуація з електропостачанням на Одещині та Миколаївщині. На жаль, через загрозу повторних ударів в деяких регіонах рятувальники вимушені були припиняти гасіння вогню. Задля безпеки особового складу використовуємо дистанційне гасіння - роботизовану техніку та піноутворювачі.Дякую кожному поліцейському, рятувальнику та гвардійцю, які сьогодні залучені до гасіння пожеж, охорони публічного порядку й допомоги людям, а також енергетикам та комунальним службам. У часи російського терору ви даєте надію на світло.
Всі пожежі, які виникли в Києві внаслідок російського обстрілу – ліквідовано Сьогодні під ворожим вогнем опинилися десятки локацій у столиці та області.Станом на зараз у Києві загинули 2 людини. Травмовано понад 30 осіб. Фахівці ДСНС врятували близько 40 людей.На Київщині загинула 1 людина, більше десяти - поранено. Там зареєстровано понад 30 пошкоджених внаслідок обстрілу локацій в Обухівському, Фастівському, Бучанському, Броварському районах. Зафіксовані також пошкодження об’єктів енергетики. Є аварійні вимкнення електропостачання в населених пунктах. Розгорнуті мобільні Пункти Незламності, аби люди мали тепло й підтримку. ДСНС працює безперервно: задіяні всі необхідні сили та техніка.Слідчі та криміналісти поліції документують воєнні злочини росії. Поліцейські патрулі проводять поквартирні й подворові обходи, допомагають людям на місцях.Поліція змушена обмежувати доступ до пошкоджених будинків - це питання безпеки. Щойно рятувальники визначать приміщення безпечними, мешканців допустять забрати речі.Сьогодні - знову день болю.Але й день неймовірної стійкості.🔍 Всі служби МВС - поруч із людьми, щоб рятувати, підтримувати та захищати.
👮🏻♀️У Житомирі поліцейські та психологи навчають підлітків розпізнавати та долати прояви насильства2️⃣5️⃣листопада ювенальна інспекторка відділу поліції №1 Житомирського райуправління №1 Катерина Мошківська та психологиня Катерина Знахорчук провели зустріч з учнями загальноосвітніх закладів Житомирського району. Захід відбувся у межах Всеукраїнської акції «#16_днів_проти_насильства»👉🏻Освітній тренінг «Ми поруч: від мовчання до дії» пройшов у місцевому освітньо-культурному просторі та зібрав близько півтора десятка підлітків віком від 12 років.👮🏻♀️Катерина Мошківська розповіла слухачам про суть Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» та наголосила, що її основною метою є привернення уваги суспільства до проблеми всіх форм насильства та формування нульової толерантності до нього.☝🏻Поліцейська наголосила на тому, що замовчування проблеми домашнього насильства може призвести до тяжких наслідків. Вона надала підліткам контакти служб, до яких можна звертатися у разі небезпеки чи загрози.
🕯️Поліція Житомирщини висловлює співчуття родині померлого поліцейського Сергія Кулікова14 листопада зупинилося серце 46-річного Сергія Кулікова, начальника режимно-секретного сектору Житомирського районного управління поліції №1. Поліцейського здолала хвороба, з якою він боровся вже тривалий час. Сергій Куліков понад 20 роки віддав службі в органах внутрішніх справ, Працював на різних посадах у Державній службі охорони, ГУНП в області та Житомирського районного управління поліції №1.У пам’яті колег він залишиться сумлінним, відповідальним і надійним працівником з величезною силою духу та невичерпною жагою до життя. Сергій Миколайович завжди був готовий прийти на допомогу всім, хто того потребував, умів підтримати добрим словом та порадою. Кілька років тому смертельна хвороба забрала у нього дружину. Нині осиротіли дві доньки, молодша з них ще школярка. Поліцейські висловлюють щирі співчуття родині Сергія Миколайовича та схиляють голови у скорботі за колегою та товаришем.#поліція #Житомир