Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Герої. 35 бригада ЗСУ
Додано 06 гру 2025

🇺🇦Герої. 35 бригада ЗСУ

@zsu35obrmp
Кількість підписників: 8 019
Фото: 552
Відео: 206
Посилання: 216
Опис:
Я - боєць 35 окремої бригади морської піхоти. Зворотній зв'язок: @zsu_35obrmp_bot Резервний канал: @zsu35obmp Група для родичів: https://t.me/+zdp6fs6HAkAwMmNi English version: @zsu35_english Посилання на канал: https://t.me/+aGxRjJkd64o5NGVi

👥 Кількість підписників

8 019
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -12
Середній/Місяць:: -44

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні справді знаменна дата, сьогодні не просто річниця вторгнення, сьогодні 4 роки незламному козацькому духу, сьогодні 4 роки боротьби, боротьби за європейське майбутнє, за толерантний світ, за свободу самовираження, за можливість кохати кого душа бажає, за сильну і незалежну Україну. Але все має свою ціну... За все вищезазначене ми платимо дорого і платимо в кредит, в надії, що завтрашній день зустрінемо з мирним небом над головою. Хтось втратив батька, чоловіка, брата, сина... Можна довго сперечатися, чи було це того варте, тут кожен повинен вирішити для себе і я впевнений, що за 4 роки кожен вже вирішив. Але на даний момент ясно одне, якщо ми не дійдемо компромісу, завтра для наступних поколінь козаків може не настати. Ми тримаємося і будемо триматися скільки зможемо, але з кожним днем нас стає все менше і менше. Багато славних козаків полягло на українській землі і ще багатьом доведеться загинути, якщо ця війна не закінчиться. Я звертаюся до пана Зеленського, досить мучити український народ, козаки втомилися. Укладайте мир і не питайте більше порад у британців чи американців. Попросіть поради в українців, і українці вам дадуть відповідь, але боюся, ця відповідь вас не порадує. Ми втратили так багато, але нічого не здобули, а ви хочете, щоб українці втратили останнє, що у нас залишилося - козацький дух, але цього не буде. Коли війна закінчиться, а вона закінчиться, рано або, як я вже говорив, у 2028 році, ми запитаємо з вас і всієї вашої банди по повній. За всіх загиблих, за всіх покалічених, за всіх, хто сумує, за кожну материнську сльозу, ми запитаємо за все. Я розумію, що це не поверне нам близьких, але справедливість повинна перемогти. Ви можете втекти, швидше за все так і станеться, і швидше за все в Ізраїль, але знайте, ваша доля в наших руках і вирок вам вже підписаний народом України. Всі військові, всі цивільні згодні зі мною, так що виходу у вас два, або самі - куля в лоб, або повісимо на Хрещатику. У мене все.