Джерело
🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ | Як зрозуміти, що стоїмо жо..ю до майбутнього?Якщо ви продовжуєте жити ...
139 Охват/переглядів
2025-04-10 05:08
Повідомлення №4281
Як зрозуміти, що стоїмо жо..ю до майбутнього?Якщо ви продовжуєте жити в образах та діяти з них. Наприклад, образилися на чоловіка, що він не забезпечує вам бажаного рівня життя. Потім розлютилися і пішли згортати гори самі.Злитесь, нервуєте, турбуєтеся, сумніваєтеся. Боїтеся зробити щось не так, помилитись, тому що ви вже пробували і у вас не вийшло.Так от якщо ви живете цим, міряєте своє майбутнє минулим, то нічого нового у ваше життя не прийде!).Коли ви не усвідомлюєте свої дитячі травми, у вас натягнуті стосунки з батьками (вони вас повчають, критикують, чи ви їх), ви дратуєтесь на своїх дітей, не впевнені в собі, немає цінності себе, критикуєте та лаєте себе, у вашому житті немає того, що ви хочете - ви стоїте обличчям до свого минулого! На жаль.І тут вихід лише один.Довіритись.Повернутися обличчям до майбутнього, а минуле залишити як надійний тил та міцну стіну.І жити тільки через тотальну довіру до себе, свого майбутнього.Спочатку вас штормитиме, трястиме, здаватиметься, що ви якийсь не такий. Нічого дивного – ви все життя жили з тим, що світ небезпечний.Тому зараз видихніть і просто повірте. Ви вже багато часу жили інакше. Настав час спробувати все змінити.Не дивуйтеся, якщо почне змінюватися ваше коло спілкування і у вашому житті з'являться нові люди. Зміниться ваша постава, плечі розправляться. Ви захочете змінити гардероб та обстановку будинку, цілком можливо змінити роботу, стосунки 😉Ви начебто спеціально нічого не робили, але трапляються справжні дива самі! А все тому, що змінюються базові налаштування та мислення, ви сповнені енергії.Як у вас із довірою світові, собі, людям? Як ви проживаєте свої базові енергії в плюс чи мінус?