Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️
Додано 14 лип 2024

🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️

@zriza_taro
Кількість підписників: 1 148
Фото: 2,590
Відео: 13
Посилання: 1,650
Опис:
✨Читаю Таро через ваш Архетип народження — бо важливо не лише ЩО показують карти, а Як саме ВИ це проживаєте. 🎯 Роблю індивід. архетипічні, нумерологічні портрети. 📌 Зворотній зв'язок @Viktorya_arxetipu Посилання на роботи https://t.me/prays_zritsa
Джерело

🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ | Як зрозуміти, що стоїмо жо..ю до майбутнього?Якщо ви продовжуєте жити ...

Логотип телеграм спільноти - 🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ 🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ @zriza_taro
139 Охват/переглядів 2025-04-10 05:08 Повідомлення №4281
Як зрозуміти, що стоїмо жо..ю до майбутнього?Якщо ви продовжуєте жити в образах та діяти з них. Наприклад, образилися на чоловіка, що він не забезпечує вам бажаного рівня життя. Потім розлютилися і пішли згортати гори самі.Злитесь, нервуєте, турбуєтеся, сумніваєтеся. Боїтеся зробити щось не так, помилитись, тому що ви вже пробували і у вас не вийшло.Так от якщо ви живете цим, міряєте своє майбутнє минулим, то нічого нового у ваше життя не прийде!).Коли ви не усвідомлюєте свої дитячі травми, у вас натягнуті стосунки з батьками (вони вас повчають, критикують, чи ви їх), ви дратуєтесь на своїх дітей, не впевнені в собі, немає цінності себе, критикуєте та лаєте себе, у вашому житті немає того, що ви хочете - ви стоїте обличчям до свого минулого! На жаль.І тут вихід лише один.Довіритись.Повернутися обличчям до майбутнього, а минуле залишити як надійний тил та міцну стіну.І жити тільки через тотальну довіру до себе, свого майбутнього.Спочатку вас штормитиме, трястиме, здаватиметься, що ви якийсь не такий. Нічого дивного – ви все життя жили з тим, що світ небезпечний.Тому зараз видихніть і просто повірте. Ви вже багато часу жили інакше. Настав час спробувати все змінити.Не дивуйтеся, якщо почне змінюватися ваше коло спілкування і у вашому житті з'являться нові люди. Зміниться ваша постава, плечі розправляться. Ви захочете змінити гардероб та обстановку будинку, цілком можливо змінити роботу, стосунки 😉Ви начебто спеціально нічого не робили, але трапляються справжні дива самі! А все тому, що змінюються базові налаштування та мислення, ви сповнені енергії.Як у вас із довірою світові, собі, людям? Як ви проживаєте свої базові енергії в плюс чи мінус?