Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️
Додано 14 лип 2024

🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️

@zriza_taro
Кількість підписників: 1 148
Фото: 2,590
Відео: 13
Посилання: 1,650
Опис:
✨Читаю Таро через ваш Архетип народження — бо важливо не лише ЩО показують карти, а Як саме ВИ це проживаєте. 🎯 Роблю індивід. архетипічні, нумерологічні портрети. 📌 Зворотній зв'язок @Viktorya_arxetipu Посилання на роботи https://t.me/prays_zritsa
Джерело

🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ | Сьогодні вирішила поговорити про щось, що лежить у мене на душі... Зна...

Логотип телеграм спільноти - 🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ 🔮 АРХЕТИПИ / ТАРО ♠️♥️♦️♣️ @zriza_taro
157 Охват/переглядів 2025-04-03 05:08 Повідомлення №4238
Сьогодні вирішила поговорити про щось, що лежить у мене на душі... Знаєте, останнім часом я часто ловлю себе на думці: "А чи варто взагалі ділитися своїми знаннями, якщо це нікому не потрібно?"Я вкладаю стільки енергії, часу та душі в розбір ваших ситуацій через призму архетипів Таро... А у відповідь — тиша. Ні "дякую", ні навіть простого "отримала твою пораду". Ніби кинула слова в порожнечу. 😔 ( на прикладі індивідуального спілкування, не в каналі)І знаєте, що найцікавіше? Як архетипічний спеціаліст я бачу в цьому глибокий символізм! 🔍Коли я даю пораду без зворотного зв'язку — це мій архетип Відлюдника, який світить своїм ліхтарем, але не знає, чи допомагає комусь це світло. Це коли проживаєш архетип, який ділиться мудрістю, але замість вдячних учнів зустрічає порожню залу.❗️А ще тут проявляється архетип Справедливості — той самий баланс "даю-отримую", який порушується. І енергія цього архетипу вчить: якщо баланс порушено, рано чи пізно він відновиться, але часто болісним шляхом.Знаєте, ми всі шукаємо в картах, в розборах архетипічних енергій відповіді на питання "Чому так сталося зі мною?". Але варто задуматися — а чи не є це карма нашої власної невдячності? Скільки разів ми самі не дякували за допомогу, приймаючи її як належне? 🤔Мій архетип Колеса Фортуни нагадує: що посієш — те й пожнеш. Це як бумеранг: кинеш невдячність у Всесвіт, отримаєш її ж у відповідь.Я не вимагаю оплесків стоячи - за кожну пораду 😅 Але звичайне "дякую" або "твоя порада допомогла/ не допомогла" — це та енергетична монета, яка підтримує наш зв'язок і мотивує продовжувати ділитися знаннями.А може, це я надто вразлива? Чи можливо, я маю припинити "лізти туди, де не просили"? Насправді, я знаю відповідь, але вкотре "наступаю на ті самі граблі" 🙃😄Напишіть у коментарях, що ви думаєте! Чи варто продовжувати ділитися розборами на основі архетипів Таро, чи краще залишити ці знання для тих, хто їх дійсно цінує, сприймає? А в каналі давати розважальну інформацію?З любов'ю і розумінням архетипів, Ваша Вікторія 💜P.S. Якщо ця тема зачепила — поставте ❤️ або напишіть коментар. Для мене це важливо! Адже без зворотного зв'язку я як Маг, що втратив свою паличку — безсила щось змінити у вашому житті.