Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Запоріжжя. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Запоріжжя. Відгуки про заклади

@zpplace
Кількість підписників: 15 751
Фото: 8,680
Відео: 790
Посилання: 6,010
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @zpplace_bot. ▫️ Наш чат @zpplace_chat2 ▫️ З питань реклами: @zpplace_reklama_bot. ▫️ Реклама через біржу: adsell.me/r/WuLnSO Посилання для друзів: https://t.me/+nfZYiN_gxAZlOGQy
Джерело

Запоріжжя. Відгуки про заклади | Добрий вечір Випадково зайшла до фірмового магазину Салтівського м'ясо...

Логотип телеграм спільноти - Запоріжжя. Відгуки про заклади Запоріжжя. Відгуки про заклади @zpplace
4 100 Охват/переглядів 2024-10-20 12:16 Повідомлення №14021
Добрий вечір Випадково зайшла до фірмового магазину Салтівського м'ясокомбінату на Уральских. Забула добрати 0,5 кг м'яса свинини, ми його майже не вживаємо, треба було по рецепту на страву. Попросила відрізати від шматка сирого свиного м'яса. Одна продавчиня взагалі відмовилася, інша з дуже кислою фізіономією заявила, що вона ці шматки продає цілі, цитую: "чого це я ще різати тут должна, останеться непродаваємий кусок". Хоча там залишок більше кілограму десь ще залишався. З дуже невдоволеним обличчям все ж відрізала, постійно коментуючи, що люди беруть цілі шматки. Після чого я вже теж не змовчала і сказала, що навіть і сто грам вона мені буде відрізати, якщо я захочу купити. Я щось не розумію, є документи які регламентують, що не можна різати шмат м'яса? Так ще й з таким хамством і негативом, ніби я до неї додому прийшла чай пити. Якби знала де поскаржитися в них, то обов'язково б написала чи подзвонила#Салтівський_мясокомбінат🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB