Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Запоріжжя. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Запоріжжя. Відгуки про заклади

@zpplace
Кількість підписників: 15 751
Фото: 8,680
Відео: 790
Посилання: 6,010
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @zpplace_bot. ▫️ Наш чат @zpplace_chat2 ▫️ З питань реклами: @zpplace_reklama_bot. ▫️ Реклама через біржу: adsell.me/r/WuLnSO Посилання для друзів: https://t.me/+nfZYiN_gxAZlOGQy
Джерело

Запоріжжя. Відгуки про заклади | Завжди вважала М’ясолюб кращим магазином свіжого! М’яса. Магазин на Ма...

Логотип телеграм спільноти - Запоріжжя. Відгуки про заклади Запоріжжя. Відгуки про заклади @zpplace
3 970 Охват/переглядів 2026-05-11 18:46 Повідомлення №17296
Завжди вважала М’ясолюб кращим магазином свіжого! М’яса. Магазин на Малому ринку вважала кращим в мережі. Але, те, що мені сьогоді підсунули - це просто жах! Попросила шість телячих нирок. Продавчиня взяла не з вітрини, а знизу. Навіть підозри ніякої не виникло, що може бути щось не так. Ніколи нічого подібного там не було. Декілька продуктів, як завжди, зважили - забирайте і т.д. Вже вдома, коли почала розбирати, побачила, що нирки замотані в три пакети, а відкривши, м’яко кажучи, офігєла! Серед шести нирок лише одна нормальна, інші зелені і з запахом. На фото добре видео колір нормальної і всього іншого. Настрій зіпсовано. Звісно, треба було б повернути, але коли через декілька годин чекаєш на гостей, витрачати ще годину на повернення шести нирок, якось взагалі не хочеться. Коротше кажучи, беріть тільки з вітрини, дивіться, що саме вам поклали. Не думала, що буду писати таке про цей магазин. Шкода...#Мясолюб🔘 Запоріжжя. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | З питань реклами📷 Наш Instagram | 🎵 Наш TikTok |🔵 Наш FB