Джерело
Зоря-news🇺🇦 | ️Золочівщина в жалобі…У ніч на 7 грудня 2025 року у лікарні помер наш ...
2 230 Охват/переглядів
2025-12-07 10:26
Повідомлення №22055
🕯️Золочівщина в жалобі…У ніч на 7 грудня 2025 року у лікарні помер наш земляк 34-річний старший сержант поліції Петік Анатолій Олександрович.Толік народився 24 січня 1991 р. в селі Феськи, закінчив Феськівську школу, Харківський національний університет внутрішніх справ та працював за фахом. В рідному селі пройшли його дитинство і юність. Справжній патріот своєї країни, відповідальний і сміливий, надійний і щирий товариш, добрий, чуйний хлопець будь-якої хвилини готовий прийти на допомогу. З перших днів війни доставляв гуманітарну допомогу для сімей з дітьми (дитяче харчування, памперси, тощо). 19 листопада 2025 року він зазнав поранень під час атаки російського дрона на Куп'янщині. Майже 15 років присвятив службі в системі органів внутрішніх справ. У 2016 році поліцейський долучився до лав батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Харківській області. Боронив кордони та незалежність України на найгарячіших ділянках фронту. У правоохоронця залишилися мати, дружина та 9-річна донька.