Джерело
ZNOLEGKOHIST | Короче, шановні. Буду вам жалітись, а ви скажете, що б ви зробили і чи...
229 Охват/переглядів
2025-09-02 11:44
Повідомлення №2989
Короче, шановні. Буду вам жалітись, а ви скажете, що б ви зробили і чи прав я (реально цікаво).Ситуація:Йду біля дому.Підходить жінка й каже: «Молодой человек, помогите, пожалуйста».Я питаю: «Що таке?»Вона відповідає: «Тут человеку плохо, вызовите такси».Я кажу: «Так навіщо йому таксі? Йому ж швидку треба, якщо йому погано». (Позаду неї лежить якийсь убуханий мужик.)Вона каже: «А что скорая сделает?»Я відповідаю: «Ну, якщо йому реально хєрово — покладуть і прокапають».Вона каже: «Он напился, ему надо домой».Я: «Супер».Підходжу до нього, питаю: «Як тебе звати, воїн?»Він каже: «Антон».Я: «Тоша, тобі швидку треба?»Тоша відповідає: «Нє, мені таксі».Кажу жінці: «Якщо хочете — викликайте».Вона: «Я не можу».Я: «І я не можу».Вона: «От ви б хотіли так лежати, щоб вам було погано?»Я: «Якби мені було реально погано, я б викликав швидку».Вона: «А что скорая, скорая только хуже сделает».Піднімає цього мужика і починає щось кричати. Чую, що я ухилянт та під….Не думаючи, пішов додому, а у відповідь чую її крики й побажання, щоб таке сталось зі мною.Кароче, слухаю вашу думку в коментах